Buďte sametové: s Puma Velvet Rope!

Buďte sametové: s Puma Velvet Rope!

Kategorie: Dámské oblečení, Značkové oblečení

Sponzorované odkazy

Je zde další prima počin od značky Puma. Je jím nová kolekce Velvet Rope, kde hrají hlavní role Kylie Jenner a tanečnice New York City Ballet.

Kolekcí se line jako čára lano, jež dělí s názvem Velvet Rope pomyslně čekající frontu od prostředí prestižních klubů a barů. A každý sám se může rozhodnout zda počká, anebo vystoupí z řady a užije si moment výjimečnosti s elegancí. Co si vyberete vy?

Celkovou ideu kolekce Velvet Rope skvěle vystihuje Kylie Jenner a tanečnice z New York City Ballet – Olivia Boisson, Mimi Staker, Emilie Gerrity, Meagan Mann a Unity Phelan. Jsou spolu s kousky od Pumy inspirací pro ženy s odvahou. Pro ty, které porušují pravidla a následují své instinkty, aby našly své lepší já.

Dámská sportovní kolekce Velvet Rope je směsicí tréninkových a sportstyle produktů s technickými prvky. To samo o sobě vytváří nabídku, jíž lze flexibilně využít pro mnoho příležitostí. Prvek lana se objevuje na botách v podobě tkaniček i na apparelu v podobě zlaté linky. V celkové paletě barev jsou zastoupeny odstíny s kovovým nádechem v podobě olivové, měděné, námořnické, stříbrné a černé barvy v kombinaci se zlatou, či zlatorůžovou.

Zkrátka jemné, a přitom odvážné a ženské barvy. V kouscích převládá materiál jako je pevná Lycra, pletenina a měkký samet. To vše dolaďuje celkovou image sporty stylovosti.

A co je vše k mání ve Velvet Rope?

  • sporty bota Fierce Trainer, určená na na tanec či trénink se zpevněnou patou a flexibilní podrážkou
  • černé tréninkové legíny Everyday Train Graphic Tight se zlatým prvkem ze stahujícího materiálu a vyšším zpevněným pasem
  • body Explosive Leotard s pružným pasem a pohodlným střihem horní části ze strečového materiálu
  • černá sportovní podprsenka PWRSHAPE Forever Bra se zlatým logem pro středně intenzivní cvičení
  • lifestylová bota Sjede v novém barevném provedení černé a olivové společně se zlatými detaily

Produkty kolekce Velvet Rope budou během měsíce srpna v prodejnách Puma, A3 Sport, Sneakers Molo, Brands24, Urbanstore.cz, Indou, Footshop a na puma.com.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: Puma Velvet Rope, kolekce sporty a lifestylu, dámská sporty móda