Dámská psaníčka: Ideální doplněk!

Dámská psaníčka: Ideální doplněk!

Kategorie: Tašky a kabelky

Sponzorované odkazy

Chystáte se letos na ples nebo na večerní párty do nového klubu a chtěla byste zaujmout? V tom případě zapomeňte na velké a neforemné kabelky, které jsou sice praktické, ale ani zdaleka ne tak sexy jako malá psaníčka! Pořiďte si roztomilé kojtejlové šatičky a dopňte je stylovým psaníčkem s flitry či psaníčkem pravé kůže. Inspirujte se dnes u nás a dozajista zazáříte!

Ideální doplněk – psaníčko

Sexy šatičky na ples nebo párty jsou základem šatníku – chytrá dívka/žena je navíc dokáže umně zkombinovat s překrásnými doplňky, které podtrhnou jejich celkové vyznění. Nebojte se letos poodhalit trochu „kůže“ a investovat do stylových dopňků. Nejen botičky na vysokém podpatku a šperky, ale taktéž miniaturní psaníčka na nezbytné dámské věcičky, vás učiní dokonalou na každém kroku!

Malá dámská psaníčka jsou sexy! Proč byste s sebou nosila velkou kabelku, když víc než peněženku, mobil a rtěnku nepotřebujete? Kabelka ve formě miniaturního psaníčka navíc nádherně souzní s celkovým vyzněním večerního outfitu. Malá dámská psaníčka se nádherně hodí k mini šatičkám, kojtejlkám a hříšně vysokým podpatkům. Stačí ji vzít do ruky a počkat na svého „prince“, okouzleného vašim vzezřením křehké dívky v nesnázích.

Psaníčka Tamsin london

Inspirujte se dnes u nás a pořiďte si jednu z překrásných mini kabelek tamsin london! Zapomeňte na šeď a nudu, letos jsou v módě výrazná a barevná psaníčka. Každý outfit perfektně doplní například černé flitrové psaníčko La Femme či zářivě lesklé psaníčko v bronzové barvě té samé značky. Nepřehlédnutelná pak budete i s výrazně červeným saténovým psaníčkem Olga Berg, krásným na pohled a jemným na omak. Krom flitrů a červené pak nezapomínejte ani na kovy – pořiďte si kabelku La Femme s výraznám zlatým řetízkem a budete nepřehlédnutelná. Chcete-li být zcela originální a o krok napřed, pak si taktéž pořiďte psaníčko La Femme ve tvaru obálky – je krásné, vtipné a neskutečně sexy!

Doplňte svůj zimní outfit překrásným psaníčkem a staňte se neodolatelnou!

Dámská psaníčka: Ideální doplněk! (http://www.modablog.cz)
LA FEMME, Černá kabelka s flitry, 760 kč

Dámská psaníčka: Ideální doplněk! (http://www.modablog.cz)
LA FEMME, Bronzové psaníčko, 770 kč

Dámská psaníčka: Ideální doplněk! (http://www.modablog.cz)
OLGA BERG, Psaníčko červené barvy, 630 kč

Dámská psaníčka: Ideální doplněk! (http://www.modablog.cz)
LA FEMME, Černá mini kabelka, 700 kč

Dámská psaníčka: Ideální doplněk! (http://www.modablog.cz)
LA FEMME, Psaníčko ve tvaru obálky, 660 kč

Zdroj: www.tamsinlondon.cz
Foto: thinkstock

Sponzorované odkazyŠtítky: psaníčko, kabelka, La Femme, Olga Berg, dámská psaníčka, mini kabelky