Darujte zážitek – darujte čokoládovou masáž

Darujte zážitek – darujte čokoládovou masáž

Kategorie: Dámské oblečení

Hledáte originální dárek pro ženu? Nechcete darovat obyčejný dárek, ale chcete opravdu něco luxusního a nezapomenutelného? Spojte příjemné s užitečným, darujte čokoládovou masáž.

Zážitky

Firma na zážitky se specializuje na celou řadu nezapomenutelných, originálních a luxusních dárků. Hledáte dárky pro ženy? Chcete, aby si dárek vaše kamarádka, maminka, teta, kolegyně z práce opravdu užila? Podívejte se na http://www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/ a vyberte si dárek pro ženu. Vyvolená si může užívat nejen masáže, kosmetiku a večeře v luxusních hotelech a restauracích, ale také může vyzkoušet např. Indoor skydiving, simulovaný let, poweriser, bungee jumping a mnoho dalších originálních a jedinečných zážitků. Záleží jen na vás, který balíček vyberete.

Čokoládová masáž

Tento bezkonkurenční a luxusní zážitek potěší každou ženu. Čokoládová masáž je perlou mezi všemi masážemi. Procedura je výborná nejen na vyhlazení, zkrášlení pokožky a celulitidy, ale také odplavíte z těla toxické látky, uvolníte si ztuhlé svaly a budete odcházet s dobrou náladou. Darujte příjemný odpočinek sladkou čokoládovou relaxací. Tento zážitek jen tak nezapomenete. Čokoláda obsahuje celou řadu užitečných prvků pro lidský organismus, je harmonizující a uvolňuje endorfiny a serotonin, zdroje štěstí.

Procedura

Nejen milovnice čokolády zajisté ocení provoněnou a uvolňující masáž. Čokoláda dokáže pokožku mimo jiné i hydratovat a drobné částečky kakaa se postarají i o peeling. Po čokoládové masáži, která je naprosto dokonalá, vás bude čekat ještě zábal a masáž obličeje a pokožky hlavy. Masáž provádí velmi zkušená a příjemná masérka po dobu 60 minut.
Tento originální balíček si můžete objednat kdykoliv během roku, procedury probíhají celoročně. Ať už je venku zima nebo teplo, záleží jen na vás, kdy se na čokoládovou masáž rozhodnete jít.

Luxusní kúra

Luxusní tělová kúra je určená zákazníkům, kteří požadují maximální relaxaci a odpočinek celého těla. Čokoláda díky masáži zanechá pokožku jemnou, vyhlazenou, hydratovanou a obohacenou o důležité vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty a navíc s vůní po čokoládě. Tzv. theobromin, který čokoláda také obsahuje, zlepšuje činnost srdce.
Konec smutné nálady, napětí, smutku a stresu, je tu čokoládová masáž.

Pro koho není masáž vhodná?

Čokoládová masáž není vhodná pro ty, kteří mají alergii na čokoládu, mají infekční a horečné onemocnění, záněty, kožní infekci nebo jsou nachlazení. Ani těhotné ženy by si tuto luxusní masáž neměly dopřávat a raději počkat po porodu.

Kde masírují?

Čokoládovou masáž lehce objednáte online. Města, kde vás nebo vaši kamarádku namasírují, jsou – Brno, Praha, Karlovy Vary a Hluboká nad Vltavou.

Štítky: masáž, firma na zážitky, zážitek, čokoláda, čokoládová masáž, žena, dívka, luxus, relax