Luxusní spodní prádlo značky Calvin Klein / Slipy Calvin Klein

Luxusní spodní prádlo značky Calvin Klein / Slipy Calvin Klein

Kategorie: Pánské oblečení

Spodní prádlo je součástí šatníku každého z nás a dnes už i mužům záleží na tom, co nosí pod svým oblečením. Slipy Calvin Klein, které se na trh dostaly v devadesátých letech 20. století, jsou skvělou volbou prádla pro muže s moderním stylem.

Calvin Klein navrhl již spoustu kusů spodního prádla a vždy se zaměřuje hlavně na pohodlí a kvalitu, oblíbenou zvláště u mladší generace, která si potrpí na značkové oblečení. Nositelé slipů značky Calvin Klein mají pocit druhé kůže díky skvělému padnutí a hebkosti.

Člověk by řekl, že na spodním prádle není co vymýšlet, ale právě naopak. Calvin Klein si dá záležet na maličkostech, jako je pružný opasek měnící barvu s logem Calvin Klein či formované kapsičky na přední části slipů. Všechny slipy zmíněné značky jsou vyrobeny z lehké bavlny a speciálních vláken jako Modal, jenž absorbuje o padesát procent více vlhkosti než bavlna. Vlastnosti vláken, dynamický střih nízkého pasu a vysoce vykrojené nohavice vám zaručí volnost pohybu při sportu i běžném nošení.

Dopřejte si i vy luxusní a kvalitní spodní prádlo, ve kterém se budete cítit pohodlně. Calvin Klein je jedničkou mezi výrobci spodního prádla.

Luxusní spodní prádlo značky Calvin Klein / Slipy Calvin Klein (http://www.modablog.cz)
Luxusní spodní prádlo značky Calvin Klein / Slipy Calvin Klein (http://www.modablog.cz)

zdroj: http://www.calvinkleinshop.cz

Štítky: pánské spodní prádlo, slipy, Calvin Klein