Tipy na Vánoční dárky - dopřejte svým blízkým to nejlepší!

Tipy na Vánoční dárky - dopřejte svým blízkým to nejlepší!

Kategorie: Dámské boty, Dámské oblečení, Hodinky

V době mládí našich babiček představovaly Vánoce letité tradice, dobré jídlo a pití a především rodinný kruh, který si byl právě v těchto chvílích nejbližší. Dnes jsou svátky komerčního ražení a charakterizují je především hromady předražených dárků, přeplněná nákupní centra a spousta stresu, který toto davové šílenství doprovází. Přestaňte se zbytečně nervovat a v pohodlí usedněte k internetu a vyberte svým nejbližším originální kousky, které potěší, zahřejí u srdce a možná pomohou splnit tajné přání.

Dětem něco praktického

Téměř v každé rodině jsou Vánocemi nejvíce nadšeny děti, které samozřejmě očekávají vytoužené dárky a to v nemalém množství. Ovšem neuplyne ani měsíc a vaše ratolest na dobrou polovinu panenek, autíček, skládaček a jiných, téměř zbytečných, hraček zapomene. Myslete letos více prakticky a pořiďte svým dětem něco, co podpoří jejich tvůrčího ducha, myšlení, logickou paměť a nebo chuť ke sportování. Ideálními dárky jsou proto například šachy, učební pomůcky, naučná DVD, kopací míč a nebo tenisová obuv, kterou můžete zakoupit na stránkách profitenis.sk.

Pořiďte dětem něco na sport, autor: profitenisPořiďte dětem něco na sport, autor: profitenis

Pro ženu trochu luxusu

Ženy zpravidla celé dny pobíhají okolo dětí a starají se o domácnost, co je tedy jistě nepotěší, je nový kuchyňský robot nebo vysavač. Čím ale téměř každé ženě vženete slzy štěstí do očí, jsou šperky. Ať už se jedná o drobné náušnice s briliantem, osobitý prstýnek jako důkaz lásky, originální náramek a nebo luxusní značkové hodinky, které najdete zde, nemůžete se ve výběru zmýlit.

Luxusní hodinky jsou trefou do černého, autor: ideluxLuxusní hodinky jsou trefou do černého, autor: idelux

Pro přátele drobnosti

I když možná nemáte tolik rozvětvenou rodinu jako Hujerovi, když se sečtou babičky, děti, vaši sourozenci a koneckonců i přátelé, dostanete se na pořádnou sumu, která se může pohybovat i v desetitisících. Abyste své bankovní konto nepřivedli na mizinu, dohodněte se s kamarády na drobnostech, které budou spíše jakýmsi důkazem přátelství a projevem smyslu pro humor. Podívejte se proto po vtipných držácích na telefon, kamarádku potěšíte stojánkem na šperky, jejího muže zase skleněným pivním džbánem a nikoho neurazí ani komické bačkory.

Buďte originální, autor: darekBuďte originální, autor: darek

Štítky: nákupy, vánoční dárky, vánoce, boty, děti, stylové dárky, šperky, hodinky