Slavní čeští kadeřníci: Starý, Měchurová, Šula

Kategorie: Značkové oblečení

Sponzorované odkazy

Dokonalý střih je základem úspěchu. Ať už vlasy vypadají perfektně, ledabyle upraveně, či cíleně neupraveně, vždy má u nich střih zcela zásadní význam. Jistě se dá polemizovat i o volbě barvy vlasů a stylingu účesu. Nicméně dokonale ostříhané vlasy šetří čas i vaše nervy. Nic nedokáže po ránu rozčílit tolik, jako počasí, které z rovného střihu školačky vykouzlí punkovou královnu.

Každý jsme osobnost sama za sebe. Je třeba při výběru účesu myslet na sebe jako na specifický prvek vesmíru, kterému náleží jeden jediný účes na světě. Už nemusíme zoufat tiše po večerech snít. Síť profesionálních kadeřnických salónu se každým dnem rozrůstá a otevírá cesty mladým kreativním kadeřníkům. Znáte české mistry umění v kadeřnickém o­boru?

Seznamte se! Robert Starý

Prvním adeptem na zlatou sošku je v mé duši kadeřník Robert Starý. Kadeřník se lvím srdcem, který si pevně jde svou cestou minimalistického pojetí a sebevzdělávání. Absolvoval řadu kurzů, školení či seminářů a sám se výuce v současné době také věnuje.

Baví mne nenucené střihy s ostře zakončenými liniemi střihu, hra s kontrasty a důraz na souznění s módou. To je v mých očích kadeřník Robert Starý a jeho tým.

Robert Starý. Autor: www.facebook.com/pages/Robert-Starý-Salon

Robert Starý. Autor: www.facebook.com/pages/Robert-Starý-Salon

Petra Měchurová – kadeřnice českých celebrit

Tuto famózní ženu snad není třeba představovat. Milovnice extrémů a extravagance balancující na ose rozpolcenosti našich názorů. Nad některými účesy se tají dech – buď jsou půvabné, nebo na hranici nositelnosti.

U Petry oceňuji i originalitu prezentace. Vzpomínám, jak v roce 2011 nechala účesy nafotit na polonahých modelkách.

Libor Šula

Z médií asi velmi dobře znáte usměvavého kadeřníka Libora Šulu. V loňském roce překvapil kolekcí Urban Origami inspirovanou architekturou Prahy. Jeho účesy se vyznačují souladem s duší svého nositele. Šula se pomocí účesu snaží vystihnout osobnost člověka a možná v tomto bodě započala cesta jeho úspěchu.

Libor Šula. Autor: www.pinterest.com/lorealCZHUSK/libor-šula/

Libor Šula. Autor: www.pinterest.com/lorealCZHUSK/libor-šula/

Zdroj úvodní fotografie: Flickr.com

Sponzorované odkazyŠtítky: kadeřník, Praha, hairdresser, Robert Starý, Libor Šula, Petra Měchurová