Jak oživit zimní šatník?

Jak oživit zimní šatník?

Kategorie: Dámské oblečení, Šály, rukavice, čepice

Sponzorované odkazy

Zima se pomalu blíží. A proto je ten správný čas zamyslet se nad zimním šatníkem. Máte opravdu všechno, co je pro zimní období nutné?

1. Pletená čepice

Patříte mezi ty, které čepice nesnáší, protože máte pocit, že vám nesluší? Nesmysl! Pořiďte si pletenou čepici, která je letos téměř nutností. Vyberte takovou, která se bude hodit ke kabátu, ale i ke sportovní bundě. Až pojedete třeba na hory lyžovat, budete za ni vděčné.

pletená čepice; zdroj: obchod.anytra.cz

2. Pončo nebo kápě

Pončo asi znáte a pokud ne, více si můžete přečíst zde. Kápě je ale docela nová záležitost, takže jste o ní možná ještě neslyšeli. Jedná se o kabátek, který je ponču velmi podobný. V přední části je ale kápě rozhalená, nebo na zapínání a disponuje také průstřihy na ruce.

3. Kožené rukavice

Pokud jste zvyklé nosit pletené palčáky nebo prstové rukavice, nechce je ve skříni. Pro letošní zimu si pořiďte kožené rukavice. Jsou šik, dodají vám šmrnc, ale také zahřejí.

flanelová košile zahřeje; zdroj: zoot.cz

4. Flanelka

Flanelové košile byly hitem po celý rok. Proč je tedy neobléct i v zimě, kdy vás budou krásně hřát. Jestliže máte nějakou schovanou ve skříni ještě z dob její největší slávy, hned jděte zkontrolovat jestli je ještě použitelná. A pokud bude kostkovaná, je to naprostý poklad.

5. Kožich

Samozřejmě mluvíme o umělé kožešině. Kožíšky vypadají luxusně a vkusně. A jestli vás má v zimě něco opravdu zahřát – pak kožich. Pokud je pro vás kabát příliš, zkuste třeba vestičku, se kterou uděláte také parádu.

6. „Tunel“ neboli tunelová šála

Tunel nebo také nákrčník se odlišují od šály tím, že jsou spojené. Tedy nemají žádný konec. Omotají se kolem krku a navíc se dají omotat i přes hlavu. To je super, když zapomenete čepici nebo vás překvapí silný studený vítr.

tunelová šála; zdroj: dodys.cz

7. Pořádný svetr

Zima se bez pořádného teplého a huňatého svetru prostě neobejde. Ale nemusíte ho nechat pouze na svah nebo na horskou chatu. Klidně ho vyvětrejte ve městě.

Úvodní obrázek: delmas.cz

Sponzorované odkazyŠtítky: čepice, rukavice