Luxusní podprsenky - umíte si vybrat tu nejlepší?

Luxusní podprsenky - umíte si vybrat tu nejlepší?

Kategorie: Dámské spodní prádlo

Spodní prádlo je nezbytností, kterou vlastní každý již prakticky od kolébky. Zatímco muži si vystačí se spodním dílem, na jehož nakupování a výběr si zpravidla nikterak nepotrpí, na dámské spodní prádlo jsou kladeny zcela jiné nároky. Už dávno neplatí, že by prádlo mělo být ryze účelné a komfortní, ale především se musí líbit, a to nejenom dámám, ale také jejich protějškům. Nejedna studie také dokazuje, že v moderním a sexy spodním prádle se ženy cítí mnohem sebevědoměji a přitažlivěji, než v bavlněných kalhotkách, kterými by pohrdla i babička v letech. Milé dámy, chcete-li si připadat výjimečné a chtěné naprosto každý den, nakupujte luxusní kalhotky a podprsenky, které vyzdvihnou vaše dokonalé přednosti.

Spodní prádlo by mělo být vždy kvalitní, autor: Axami

Spodní prádlo by mělo být vždy kvalitní, autor: Axami

Jak šel čas s podprsenkami

Ženy se snažily své přednosti, ze kterých muži již v dávném starověku omdlívali, vystavovat na obdiv nejrůznějšími způsoby. Vyztužené svršky či tolik známé a staletí oblíbené korzety, tak sahají až do daleké minulosti. V upnutém korzetu sice ňadra vypadala výborně a bujný dekolt vlastnila i méně obdařená žena, nicméně o pohodlí nemohla být řeč. Existují také případy, kdy prasklá kostice v korzetu, ženu, během několika minut, usmrtila. S osvětovým nápadem na komfortnější spodní prádlo pak přicházejí evropané již v 19. století našeho letopočtu, přičemž úplně první podprsenka vznikla roku 1913 v New Yorku, pod rukami Mary Phelps Jacobové. Samozřejmě následoval neuvěřitelný převrat ve světě módy, díky němuž po podprsence toužila naprosto každá žena, a to nejenom v Americe. Roku 1928 tak vznikly první číslované podprsenky, které vyhovovaly jak menšímu, tak objemnějšímu poprsí a také širšímu hrudníku. O 10 let později se v podprsenkách objevily také kostice a v roce 1947, se s konceptem unikátního spodního prádla, které lze považovat za objev století, začal veřejně proslavovat, již tehdy uznávaný, Christian Dior.

Podprsenka vám musí vždy dokonale padnout, autor: Axami

Podprsenka vám musí vždy dokonale padnout, autor: Axami

Dnes je pro každou dámu, dokonce i mladší dívku, podprsenka naprosto běžnou záležitostí, bez které by většina neopustila zdi svého domu. Avšak vzhledem k tomu, že na podprsenky všeho druhu narazíte prakticky v každém obchodě s oblečením a často i v supermarketech, kde byste prádlo opravdu nečekaly, je třeba vybírat pečlivě a nakupovat vždy kvalitní kousky, které svědčí postavě, ňadrům a navíc vypadají skvěle. Zatímco tričko si můžete koupit v second handu, podprsenka by měla být vždy luxusní, vyrobena z kvalitních materiálů a z jakostních výztuží, proto se nebojte trochu zainvestovat.

Široký výběr kvalitního prádla – to je značka Axami

Vzhledem k tomu, že má každá žena naprosto odlišné proporce, může být mnohdy velmi obtížné, natrefit na dobrý kousek, který vám bude vyhovovat ve všech směrech. Správná podprsenka musí dokonale sedět na prsou, nesmí vás nikde škrtit, svírat nebo vás dokonce omezovat v pohybu a jakmile zvednete ruce nad hlavu, podprsenka by měla zůstat na svém místě a být tak pro ňadra stále oporou, ať už děláte cokoliv. Pokud tato zásadní kritéria vaše prádlo nesplňuje, nastal ten správný čas pro změnu. Podprsenky značky Axami jsou nejenom dokonalou oporou pro ňadra, ale zároveň jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které lichotí i citlivé kůži. Ať už preferujete push up efekt, podprsenky bez výztuže, krajky, spousty barev nebo spíše decentní vzhled, Axami má pro vás širokou nabídku, ze které si vybere i ta nejnáročnější klientka.

Chcete si pořídit kvalitní prádlo? Pak jedině u Daniela-pradlo, autor: Axami

Chcete si pořídit kvalitní prádlo? Pak jedině u Daniela-pradlo, autor: Axami

Štítky: spodní prádlo, luxusní spodní prádlo, luxusní prádlo, axami, prádlo pro ženy, dámské spodní prádlo