Dlouhé sukně rozvlní letní dny

Dlouhé sukně rozvlní letní dny

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Na začátku každé sezóny listuju módními trendy a pátrám v truhlicích módních návrhářů. Někdy mne zaujmou novinky z doporučovaných must have kousků a jindy hledám inspiraci v na půl zapomenutých trendech. Jistě mi dáte za pravdu, že nosit se dá téměř vše, když víme, jak to nosit. Je to zjednodušený pohled, ale myslím, že není nutné nechat se zcela ovlivnit aktuálními trendy. Letos mě baví dlouhé sukně. V podstatě se jedná o jeden z návratů na módní scénu a zároveň nejde o nic v letní sezóně nezbytně nutného. Líbí se vám dlouhé sukně a budeme je v horkých dnech s potěšením oblékat?

www.newyorker.dewww.newyorker.de

Když si prohlédneme lookbooky jednotlivých módních značek, objeví se v nich sukně úzkého střihu, převážně z bavlny nebo viskózy. Zcela jednoznačně je patrný vliv námořnického stylu, protože se setkáváme především s odstíny modré barvy, oblíbená je také bílá nebo se využívají pruhy.

www.newyorker.dewww.newyorker.de

Prostor dostává i vzdušný rozevlátý styl a prvky batiky. Jsou značky, které fandí květinovému potisku nebo využívají geometrických vzo­rů.

www.koralline.itwww.koralline.it

Nicméně pokud mluvíme o trendech, nelze vynechat tak zvané midi skirt, což jsou sukně sahající zhruba do půle lýtek. Nejsou ani krátké, ani dlouhé. Jejich délka je v podstatě „midi“ – někde mezi standardními délkami sukní. Tneto trend přesahuje již z loňské sezóny a nosí se poěrně komfortně. Nemusíme využívat vysoké podpatky, ale na opak obout tenisky na platformě, džínovou bundičku a stylový outfit je na světě.

www.stradivarius.comwww.stradivarius.com

Dlouhé sukně mají jednu velkou výhodu. Zakryjí ledajaké nedostatky, umožňují maximální pohodlí a pokud se zrovna ještě necícíme jako miss v opalování, schovají i bílé nohy. Je to vcelku vkusný doplněk pro letní dny. Navíc pokud vám je blízký kovbojský styl, oblečte si k nim ještě vhodnou košili, široký pásek a kotníčkové boty.

Zdroj úvodní fotografie: www.newyorker.de

Sponzorované odkazyŠtítky: dámské sukně