Podzimní trend – dlouhé kabáty

Podzimní trend – dlouhé kabáty

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Raf Simons působí jako umělecký ředitel značky Christian Dior od roku 2012. Na přehlídce haute culture v Paříži představil působivou kolekci, která mimo jiné zahrnovala maxi kabáty s atypickými rukávy. Tyto masivní prvky zaujmou hned na první pohled a nenápadně se nám vryjí do paměti. Vzpomněla jsem si právě na Simonse, když jsem přemýšlela, jaké kabáty budou pro nastávající sezónu stěžejní. Startujeme módní éru mohutných kabátů, délka z pravidla sahá ke kotníkům, střihy jsou širší, přesto mnohdy jemně kopírují siluetu. Všímáme si vzorů a barev, zároveň se nevyhneme tlumeným tmavším odstínům. Podívejme se na několik trendy kabátů pro podzim 2015.

Autor: www.pimkie.itAutor: www.pimkie.it

Tradiční barevná smršť nás čeká u značky Versace. Poutavými vzory okouzlí Missoni. Jaký ale bude celkový vliv velkých módních domů na běžně dostupné značky? Převezmou odvážnou inspiraci nebo se budou držet spíše ověřené klasiky?

Letní trend pastelových barev zcela nezanikne, jen dostane sytější kontury. Barev se rozhodně bát nemusíme. V oblibě bude na příklad žlutá nebo vínová. Přechodné období mezi létem a podzimem si můžeme zpříjemnit na příklad tímto blankytným kabátem značky HM. Tento neotřelý střih připomínající pánské sako se nosí pohodlně a snadno se kombinuje.

Prodává HM za 1799 Kč.Prodává HM za 1799 Kč.

Zajímavé jsou také trenčkoty bez rukávů. Připomínají vesty a tím lze opravdu docílit jedinečného looku. Vrstvit oblečení a doplňky je stále velmi populární tak proč to nevyzkoušet právě takovouto formou.

Autor: www.hm.comAutor: www.hm.com

Perfektním příkladem trendy podzimního kabátu je dlouhý kabát s límcem od značky New Yorker. Celý outfit napovídá, jakým stylem se kabáty letos budou nosit. Na pomoc si přitom často vezmeme kožešinové límce a velké šály. Kožíšky a kožešiny (především tedy imitace) se budou opět těšit velkému zájmu.

Tip na závěr: dlouhý kabát zkoušejte vždy s botami, jinak můžete být z výsledného efektu nejistí.

Autor úvodní fotografie: www.newyorker.de

Sponzorované odkazyŠtítky: dlouhý kabát