Šik v podzimních barvách a trendech

Šik v podzimních barvách a trendech

Kategorie: Dámské oblečení, Dámské šaty, Džíny, Jeans, Rifle, Šály, rukavice, čepice, Svetry, mikiny, Topy, trička, tílka

Sponzorované odkazy

Léto se již dávno přehouplo v podzim a studená rána a večery oznámily nástup podzimního období. A nejen v přírodě, ale i na ulicích je to znát. Krátké šaty a šortky vystřídaly svetry,mikiny a dlouhé kalhoty. Co frčí letos na podzim?

Podzimní nálada se nese celým okolím, a také v módě je to znát. Módní barevné trendy letošního podzimu jsou pestré i klasické. Nosí se celá škála hnědé – od světlounké, přes měděnou až po zemitou a čokoládovou. K nim se přidává tmavá a rudá červená s černou a završuje to modrá a modrošedá s jemně fialovou.

Barvičky se objevují v klasickém oblečení i módních trendech a celých outfitech.

Sousorce1/Flickr.com

Sousorce1/Flickr.com

A co je trendy letos na podzim?

  • dlouhé maxi kabáty z vlny, tvídu, koženky, kůže i bavlny
  • kožešinky na bundách, kabátech a vestách, légách i kapsách a kapucích
  • oblečení se neobvykle a originálně vrství

Maxi délka zase frčí

Ano, prodlužují se nejen kalhoty a sukně na maximu, ale stejně maximální frčí letos na podzim délka kabátů. Maxi kabátem ni nezkazíte, navíc takový kabát krásně zahalí celou postavu ( a případné nedostatky) a vypadáte vždy elegantě a šik. A jako kalhoty se i kabáty rozšiřují. V kurzu jsou maxi kabáty volného střihu, pohodlné a ležérní. Některé kabáty jsou nepodšité a tenké tak, že je lze zaměnit s maxi šaty. A tak koupí takového kousku do své podzimní garderoby získáte hned 2 v 1 – šaty s kabátem. A když k takovým šatům vezmete široké kalhoty, vezete se přímo na módní vlně.

Kožešinka nic nezkazí

Móda dává jasný signál – kožešinky tu byly, jsou a budou. Jsou zkrátka jaksi nesmrtelné. Neprohloupíte, když ji zařadíte do podzimního outfitu. Stačí jen kousek – na kapsách, límci, lemu rukávů, nebo okraji kapuce. Trendy jsou i podzimní tenké rukavičky s kožešinovým lemem, stejně jako čepice s kožešinou a kousek kožešinky na botkách – ideálně kotníkáčích, nebo kozačkách s nízkým podpatkem.

Sousorce2/Flickr.com

Sousorce2/Flickr.com

Vrstvit, vrstvit a zase vrstvit!

Je libo bláznivě a neobvykle? Tak tento podzim vám to dopřeje! Nosí se na sobě vrstvy oblečení, které se normálně přes sebe nenosí. Můžete vyrazit v kabátě a pod ním navléct triko přes šaty, vzít si podzimní bundu a přes ni vestu, taky nosit tílko přes triko, navléct kraťounký svetr přes dlouhou tuniku, maxi svetr pod krátký kabát. Vše ideálně doplněno nezbytnou šálou, vlněnými návleky na ruce i nohy, případně čapkou. Prostě o letošním podzimu vrstvěte i to, co se zdá nereálné.

Zdroj foto: Sousorce/Flickr.com

Sponzorované odkazyŠtítky: podzim, trendy, barvy, vrstvení, maxi,