Jaro je za humny, tak hurá ven!

Jaro je za humny, tak hurá ven!

Kategorie: Oblečení – eshopy, Svetry, mikiny

Sponzorované odkazy

Jaro už pomalu klepe na dveře a probouzející se příroda láká k procházkám. Ačkoliv jsou některé dny ještě zamračené, jen náznak slunečného dne vás často nabudí jít ven. Vezměte s sebou děti a vyrazte společně na čerstvý vzduch!

A co dětem obléknout? Počasí je přeci jen zatím nepředvídatelné, a tak radši vybavte děti lehkými bundami a veselými holínkami.

Modrozelená chlapecká bunda za 349 Kč

Modrozelená chlapecká bunda za 349 Kč

Nepromokavá bunda je základ!

Do jarního počasí se skvěle hodí bundy ze softshellového materiálu. Nejenže je voděodolný a ochrání děti před větrem, ale je to i velmi lehký materiál, který je vhodný pro venkovní aktivity. Nová kolekce značky KiK nyní nabízí bundy pro děti ve veselých jarních barvách.

Dívčí růžová budna s modrými prvky za 279 Kč

Dívčí růžová budna s modrými prvky za 279 Kč

Nadchnou tedy nejen vás kvůli své funkčnosti, ale i děti pro jejich pestré provedení. Všechny jsou skvěle, a především prakticky řešené, s kapsami, kapucí nebo vysokým stojákem.

Chlapecká modrozelená bunda se žíháním za 279 Kč

Chlapecká modrozelená bunda se žíháním za 279 Kč

Některé mají celoplošný potisk, případně jsou jednobarevné a vícebarevné. Zapínání na zip dává jistotu, že budou děti stále zapnuté a neprofoukne je. Ceny dětských softhellových bund se pohybují od 250 do 400 Kč, dle velikosti a provedení.

Korálová dívčí bunda za 349 Kč

Korálová dívčí bunda za 349 Kč

Veselé botky samochodky

Děti jsou hravá stvoření, a tak musíte počítat s tím, že louže jsou jejich největšími kamarády. Měli byste to mít na paměti i při výběru obuvi. Vhodné jsou například gumové holínky, které doma snadno opláchnete od bláta a po vyschnutí jsou zase hned k použití.

Veselé dětské holínky za 219 Kč

Veselé dětské holínky za 219 Kč

Dětské gumáčky z nabídky obchodního řetězce KiK jsou ve veselých barvách a vzorech na jaké jen pomyslíte – růžové, puntíkované, pruhované i mramorované.

gumáčky mají  vrchní okraj se šňůrkou ke stažení

gumáčky mají vrchní okraj se šňůrkou ke stažení

Navíc všechny holínky do jednoho mají velmi praktickou vychytávku – měkký vrchní okraj s tunýlkem a šňůrkou ke stažení. To, aby voda neprosákla do holínek. A cena je více než příjemná a činí 219 Kč.

Tak co, vyrazíte také s dětmi ven?

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: děti, holínky, bundy, softshellové bundy, jaro, procházky, mokro,