Nej kabáty z udržitelných materiálů v Green butik

Nej kabáty z udržitelných materiálů v Green butik

Kategorie: Dámské oblečení, Značkové oblečení

Sponzorované odkazy

Udržitelnost je skloňována v současnosti ve všech směrech. O módě to platí dvojnásob. Víte, že můžete přírodě a životnímu prostředí pomoci i nošením těch správných kousků oblečení? Stačí si vybírat udržitelné oděvy nebo věci z recyklovaných materiálů.

Dnes existují i obchody, zaměřené právě na udržitelnost. Mezi jeden hodně známý a oblíbený patří Green butik, e-shop s nejširší nabídkou udržitelné módy. Obchod nabízí velký výběr udržitelných zimních kabátů a bund. Mezi nejprodávanější patří vlněný kabát Valley Walk Dobles od Seasalt Cornwall nebo bunda Elisha Puffa od britské značky Thought.

Seasalt Cornwall Valley Walk Dobles

Patří mezi nejprodávanější zimní kabáty. Valley Walk Dobles od britské značky Seasalt Cornwall, je vyroben ze stoprocentní vlny. Tato vlna je extrémně hřejivá a kabát tak nabízí maximum pohodlí a hřejivosti po celou zimu. Valley Walk Dobles je kousek volnějšího střihu, který se zapíná na knoflíky a má velkorysé kapsy. Působí elegantně a sluší všem typům postav. Může být váš za 5 390 Kč.

Seasalt Cornwall Hunter 2 Onyx

Mnoho příznivců má i další kousek britské značky Seasalt Cornwall, kterým je kabát Hunter 2 Onyx. Je střižen sportovněji, než jeho předchůdce a je doplněn o kapuci. Horní část kabátu a kapuce jsou podšité hebkým fleecem. Má prima funkční vlastnosti, je totiž vodě i větru odolný, ale i tak krásně prodyšný. Hunter 2 Onyx je vyroben z bavlny a recyklovaného nylonu, skvěle vás chrání před jakoukoli nepřízní počasí. Vyjde vás na 4 990 Kč.

Thought Elisha Puffa

Maximálně teplá zimní bunda Elisha Puffa od značky Thought je vyrobena jen z recyklovaných materiálů – polyesteru a fleecu (fleecová e podšívka). V jejím hřejivém objetí vás neohrozí ani teploty hluboko pod nulou. Bunda má moderní prošívaný vzhled s délkou pod kolena. Je ideální pro všechny věkové kategorie a ty, kteří nechtějí dělat kompromis mezi stylem a udržitelností. Bunda vyjde na 5 590 Kč.

Zdroj info a foto: Veronika Poláková – Agentura V rukavičkách

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: zimní kabáty, zimní bundy, Green Butik, udržitelná móda, recylovaný materiál