Dámský top – jak může vypadat sexy top

Dámský top – jak může vypadat sexy top

Kategorie: Topy, trička, tílka

Sponzorované odkazy

Také se Vám čas od času zdá, že v klasickém tričku už nemáte šanci upoutat pozornost? Aby taky jo, když jim šlapu na paty dámské topy, které mají tolik různých variací, že Vás nepřestanoou překvapovat.

Jak již bylo zmíněno, díky tomu, že mají nesčetné množství střihů, máte možnost si vybrat topy, které Vám skutečně sluší.

Být majitelkou slušivého topu s sebou nese pouze samé výhody. V horkých letních dnech přínáší odvážnější topy způsob, jak v parném vedru přežít. Ovšem okolí z Vás nezpustí zrak. Na sluncem opálené pokožce totiž vypadají neskutečně sexy.

A k jaké příležitosti topy ještě využít? Chystáte se s přítelkyněmi do klubu nebo na večírek, kde chcete být středem pozornosti a nebo alespoň pociťovat upřené zraky mužů? Návod je jasný, pomůže Vám slůvko na tři písmena. Ano, je to top.

Budete přímo neodolatelná, když k topu zvolíte mini sukni nebo oplé jeansy. Určitě nechcete vypadat jako papoušek, proto se snažte eliminovat množství barev na Vašem outfitu. Ideální je sjednocení do jedné až dvou barev.

Při posledním pohledu do zrcadla zjistíte, že z Vašeho topu, do kterého nešla zakomponovat podprsenka vyčuhují dvě nestydaté pecky. V případě, že to není úmyslné, použijte podprsenku bez ramínek, pokud ji nemáte k dispozici stačí snadno na bradavky aplikovat klasickou náplast, která jim ve vyčuhování zabrání.

A nyní můžete vyrazit. Přeji příjemnou zábavu :-)

Sponzorované odkazyŠtítky: Dámský top, Top