Barevné svatební šaty: Buďte jedinečná!

Barevné svatební šaty: Buďte jedinečná!

Kategorie: Dámské šaty

Sponzorované odkazy

Každá nevěsta chce ve svůj velký den vypadat jako princezna. Především jde o to vybrat ty správné svatební šaty a doplňky. Je mnoho svatebních salónů a mnoho rozmanitých svatebních šatů, takže je z čeho vybírat.

Ptáte se, jaké šaty jsou moderní? Móda nezapomíná ani na svatební šaty, a návrháři pracují na plné obrátky. Chcete být nevěsta v tradičně bílých šatech, nebo chcete trochu experimentovat s barvami? Výrazné barvy jsou totiž u svatebních šatů častější a častější.Trendem jsou nyní svatební šaty v odvážných barvách červené, zelené nebo černé. Nejoblíbenějším odstínem po bílé je šampaň a růžová.

Nejdůležitější je ale vaše spokojenost a pohodlí. Budete se lépe cítit v jednoduchých šatech či v nařasených a hodně zdobených? V krátkých či dlouhých? Některé nevěsty dokonce upřednostňují úzké jednoduché šaty s kabátkem. Takové svatební šaty pak můžete nosit také na ples či jiné společenské akce.

Ve všech salonech vás přivítají ochotné asistentky, které vám vždy odborně poradí a vyzkouší všechny modely,které si budete přát. Dobrá půjčovna se netají cenami svatebních šatů, ale dávejte si pozor, zda jde o cenu pouze za šaty, nebo je v ceně i spodnička a další doplňky.

zdroj: www.1-svatebni-saty.cz

Sponzorované odkazyŠtítky: svatební šaty, www.1-svatebni-saty.cz, dámské šaty, slavnostní šaty