Nová značka luxusního spodního prádla Miriale

Nová značka luxusního spodního prádla Miriale

Kategorie: Dámské spodní prádlo

Pozor dámy, na trhu je nová značka luxusního spodního prádla Miriale, která nabízí krajkové výstřelky jak hubeným tak plnoštíhlým ženám. Spodní prádlo Miriale si firma sama navrhuje , vyrábí a dodává rovnou do našich rukou. A protože se Miriale věnuje jen spodnímu prádlu, jsou její kousky jedinečné. Toto zboží nenajdete v žádném obchodě. Miriale rozděluje svou výrobu do 3 kolekcí a to Lingerie exclusive, String line a Eleganzia. Každá kolekce obsahuje 4 soupravy obsahující podprsenku, kalhotky tanga, klasické kalhotky a košilku. Z každé kolekce si můžete vybrat jako nová zákaznice jeden sadu spodního prádla Miriale za 99 Kč pro vyzkoušení.

Lingerie exclusive

Kolekce Lingerie exclusive je určena pro elegantní ženy ve středním věku, které mají rády pohodlí, ale zároveň chtějí být přitažlivé. Tato kolekce na nás dýchá svým vyjímečným stylem, neobyčejnými barvami a propracovanými detaily. Měkký materiál z mikrovláken nám dodává pocit pohodlí a dokonalého vzhledu. Pro odvážné je tu růžová souprava z poloprůhledného materiálu v kombinaci s pruhovaným vzorem či rudě červené spodní prádlo s oranžovými květy. Pro ty méně odvážné je zelená souprava s oranžovou výšivkou a šedá s modrou výšivkou.

String line

Kolekce String line je vhodná pro mladé lidi s chutí do života, kteří chtějí být sexy během celého roku. Pružné materiály nás neomezují v žádném pohybu, ale naopak poskytují dokonalé pohodlí. Jedinečné nápady návrhářů jsou provedeny v trendy barvách a skvěle padnou. Můžeme si vybrat spodní prádlo Miriale ve světlé barvě, v sytě růžové síťovině, červené s tmavě fialovými květy a nebo černé s růžovými výšivkami a saténovými mašličkami.

Eleganzia

Kolekce Eleganzia je zaměřená na plnoštíhlé dámy a jsou navrženy tak, aby i boubelky byly elegantní a sexy. Přizpůsobený střih a elastické materiály poskytují oporu a příjemný pocit z nošení. V nabídce jsou kalhotky do velikosti 60 a podprsenky do velikosti 110F, a to v barvě béžové s bílými květy, lososové v kombinaci s oranžovou a take zelené s červenými detaily.

Fotky jsou čerpány ze stránek: www.provea.com

Štítky: spodní prádlo, dámské oblečení, www.provea.com