Ještě nemáte svůj svetr? Zkuste dámské svetry Esprit

Ještě nemáte svůj svetr? Zkuste dámské svetry Esprit

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Letos jsou v kurzu svetry jak krátké, tak i dlouhé. Máte proto větší možnost výběru a vždy tak budete in. Ovšem musíte vědět, kde nakupovat. Máme pro vás radu, a to Esprit. Esprit je světová módní značka zastoupena ve více než čtyřiceti zemích světa. Značka by se dala popsat jako lifestylová značka, která nabízí dostupný luxus a přináší tak novost a styl života.

Esprit nabízí spoustu oděvů od spodního prádla přes svetry až po obuv. Společnost se také vyznačuje vysokou kvalitou svých výrobků. Velmi kvalitní a módní oblečení nabízí Esprit v kolekci svetrů. Svetry jsou dostupné v různých barvách a provedeních, nicméně některé jsou přece jen něčím výjimečné a odlišné.

Hitem jsou svetry s páskem kolem pasu, kdy pásek volně vlaje. Dále jsou oblíbené svetry s knoflíky. Knoflíky jsou velice praktické a vy se tak vyhnete často nepříjemnému oblékání přes hlavu. Nejen, že tak snadno poničíte váš účes, ale také make-up. Pokud zvolíte dlouhý svetr Esprit, pak k němu jistě volte upnuté džíny, které model sjednotí. Volné džíny by dlouhému svetru nevypadaly pěkně.

zdroj: http://www.esprit.eu/

Sponzorované odkazyŠtítky: Esprit, dámské svetry, kolekce Esprit, svetry s páskem, dlouhé svetry, krátké svetry