Dámské tenisky léto 2010: Na sport, ale také na vycházky

Dámské tenisky léto 2010: Na sport, ale také na vycházky

Kategorie: Dámské boty

Sponzorované odkazy

Léto je pouze jednou do roka, a tak by byla velká chyba, abychom si ho neužily, jak se sluší a patří. Toto období pohody máme neodmyslitelně spojené s dovolenými, a jak vyplývá z nejnovějších výzkumů v oblasti turismu, Češi stále více volí takzvané aktivní dovolené. Nejen těm je ovšem určený následující článek, ve kterém se zaměříme na nabídku letošních sportovních bot – tenisek.

Tenisky mají za sebou poměrně dlouhou historii a již léta letoucí patří mezi nejoblíbenější obuv po celém světě, třebaže původně byly navržené ke sportu. V současnosti ovšem tvoří dámské tenisky neodmyslitelnou součást našeho botníku, ať už sportujeme, nebo ne. Tenisky jsou ideální obuví na letní měsíce, kdy oceníme zejména jejich vzdušnost. Pokud se rádi pohybujete, jsou tenisky prakticky nutností. Nicméně rozhodně je využijete také v případě, kdy se jen tak chcete projít po městě, avšak na otevřenou obuv je již příliš chladno.

Letní dámské tenisky jsou rozmanité

Na trhu můžeme nalézt celou řadu nejrůznějších značek, které sestávají z ještě rozmanitějšího množství jednotlivých modelů. Kotníkové tenisky patrně oceníme spíše v sychravějším období, ale pokud si potrpíte na lehkou dávku výstřednosti, nemůžeme vám je než doporučit. Specialisty na nejen dámské tenisky jsou již dlouhodobě společnosti Nike, adidas a Reebok, od kterých vám také představíme několik kousků. Stále větší oblibě se ovšem těší i méně u nás proslavené značky, jež vám samozřejmě také předvedeme.

Dámy jistě ocení zejména tenisky adidas – řady Respect M.E., které byly navrženy ve spolupráci se slavnou umělkyní Missy Elliot. Značka Nike však obsahuje neméně ženské tenisky, ze kterých vybíráme jeden kotníkový model a jedny nízké tenisky. Totéž platí v případě značky Reebok a na závěr jsme si připravili jeden model ve světě proslulé japonské značky Onitsuka Tiger. Veškeré uvedené dámské tenisky a mnohé další naleznete na webu Queens.cz

zdroj: http://www.queens.cz

Sponzorované odkazyŠtítky: tenisky, dámské tenisky, tenisky pro ženy, ženské tenisky, tenisky léto 2010, letní tenisky, nízké tenisky, Queens, hip hop shop Queens, Queens.cz, tenisky adidas, tenisky Nike, tenisky Reebok, Onitsuka Tiger, dámské tenisky adidas, dámské tenisky Nike, kotníkové tenisky