Luxusní pánské košile, to jsou pánské košile na míru!

Luxusní pánské košile, to jsou pánské košile na míru!

Kategorie: Oblečení – eshopy

Sponzorované odkazy

Podle některých údajů se lněné košile nosily již tři tisíce let před naším letopočtem. Dnes po více než pěti tisících letech se toho pochopitelně změnilo více než dost, rozšířil se nejen materiál používaný při jejich výrobě, ale samozřejmě také oblast tvarů a měr. Přesto zůstávají košile chloubou pánského šatníků, bez nichž se dnes mnozí z nás prakticky neobejdou, a to nejen ve svém profesionálním životě. Košile je vnímána jako známka mužnosti a přitažlivosti, což je pravdou především v případě, kdy máte košile na míru.

Dobře padnoucí pánská košile je otázkou vkusu. Bezvýhradně v tomto ohledu platí, že čím více sedící košile, tím lépe. Ne každý z nás má však tradiční konfekční velikost. Pro všechny ty jsou zde již naštěstí možnosti, jak se s touto skutečností vypořádat. Odpovědí jsou košile na míru, tedy takové košile, jejichž materiál, tvar a míry si sami vyberete. Tímto však váš výběr pochopitelně nekončí. Muži, kteří mají rádi originalitu, jistě ocení možnost vyšití vlastního monogramu. Volit přitom můžete typ písma, umístění monogramu i jeho barvu.

Košile dle vašich představ

Tuto nabídku a ještě mnohem více splňuje společnost Košile na míru. Jak uvádějí na svých internetových stránkách: „Košile na míru jsou vhodné pro pány, kteří mají rádi luxusní materiály, originální vzhled, individuální přístup, kvalitní zpracování, osobní prvky (monogram, perleťové knoflíčky).“ Vybírat si můžete z více než sto padesáti druhů látek, přičemž základními materiály jsou albini, klasická bavlna, bavlna s úpravou, dvojitá příze a Incollection. Dále přichází na řadu výběr kapes, límce, manžet, zapínání, knoflíčků a zmiňovaného monogramu a v neposlední řadě vlastní míry.

Na stránkách Košile na míru naleznete podrobný návod měření. Nejjednodušší cestou je změřit košili, která vám padne, ovšem stejně tak můžete změřit přímo vaši postavu, a sice tělesné míry jako obvod krku, hrudi, pasu, délku zad, ramene a rukávu včetně šířky zad. Pokud však nechcete nic ponechat náhodě, můžete vám sedící košili rovnou poslat výrobcům a oni vám ji vrátí společně s nově ušitou košilí zpět. Dodací lhůta činí čtyři týdny. Více informací na Košile na míru.

zdroj: http://www.kosilenamiru.cz/
foto: http://www.freedigitalphotos.net/…w_photog.php?…, http://www.freedigitalphotos.net/…w_photog.php?…

Sponzorované odkazyŠtítky: košile, pánské košile, košile na míru, pánská košile, elegantní košile