Sexy vánoční kostým pomocnice Santa Clause

Sexy vánoční kostým pomocnice Santa Clause

Kategorie: Dámské spodní prádlo

Výlohy krámů se často již s úderem prvního listopadového dne plní nejrůznějším zbožím s vánoční tematikou. Nám kolemjdoucím připomínají, že je znova čas myslet na to, čím uděláme svým nejbližším radost.

V prosinci už je nejvyšší čas plánovat a vyzvídat, co by si naše zlatíčka přála. Někteří vědí naprosto přesně, co by si přáli a sepisují seznam dárků pro sebe pravidelně dopředu. Těm se zdá koupit dárek hračkou. Jiní nám ale moc s výběrem neporadí. Když nám navíc chybí inspirace, tápeme a jsme rádi za každou dobrou radu.

Pokud hledáte tipy pro dárky k vánocům pro ženu nebo se ráda inspirujete výběrem dárku pro sebe, tak jste na správné adrese.

Sexy vánoce

Kde je psáno, že k vánocům nepatří zábava? Tak proč neočekávat pod vánočním stromkem sexy oblečení. A že se to vánočními oblečky v sortimentu erotického prádla opravdu hemží. Ke klasickému sexy kostýmu pomocnice skládající se z červených šatů s bílou kožešinkou přibývají nové a nové varianty. Je libo průhledný sexy model v mini délce doplněný čepičkou? Nebo raději upozorňujete na svůj dekolt či bříško? Nic nemusí být nemožné. K možným variantám patří také set s kalhotami doplněný jemným chmýřím.

Že Vám je to stále ještě málo? V nabídce erotických vánočních kostýmů můžete nalézt také skřítka elfa, anděla nebo čerta. Vánoce jsou svátky splněných přání – tak proč si nesplnit i ta nejtajnější.

Zdroj fotografie: http://www.luxusnipradlo.cz

Štítky: vánoce, dárky, dárky k vánocům, sexy kostým, vánoční kostým, sexy obleček, sexy oblečení