Kabelky Zagliani jako důkaz italské kvality a elegance, seznamte se!

Kabelky Zagliani jako důkaz italské kvality a elegance, seznamte se!

Kategorie: Tašky a kabelky

Sponzorované odkazy

Módní značku Zagliani možná ještě neznáte, ale věřte mi, že rozhodně stojí za pozornost. Zagliani je totiž název italské společnosti, jenž navrhuje a vyrábí od roku 1947 vysoce luxusní kabelky z pravé kůže.

Jejich návrhářem je Mauro Drietti-Carella a spolu s ním můžete najít jeho návrhy v módních časopisech, jako je Bazar, Vogue, Style nebo Glamour. Téměř všude po světě můžete vidět tyto luxusní doplňky v rukou filmových či pěveckých hvězd, což dokazuje jejich vysokou kvalitu, se kterou se samy prodávají v mnoha buticích po celém světě.

Nejbližší zemí, kde si můžete Zagliani kabelku koupit, je Německo.

Kabelky Zagliani jako důkaz italské kvality a elegance, seznamte se! (http://www.modablog.cz)

Kabelky Zagliani 2009

Pro letošní léto jsou módním hitem kovové kabelky. Vedle Zagliani nabízejí tyto tašky s kovovým efektem také symboly luxusu jako Prada, Louis Vuitton a další a další. Kolekce Zaglianiho kabelek je však v mnohém jedinečná.

Pro období jara a léta jsou kabelky Zagliani vyrobeny výhradně z krokodýlí kůže, která je obarvena do aktuálních odstínů tmavě růžové, modré, rudé, šedé či trávově zelené. Velmi luxusní a elegantní je řada tašek se zlatým či stříbrným kovovým povrchem.

Krokodýlí kůže vytváří nenápadný zajímavý vzor, a tak jsou návrhy zaměřeny už jen na tvarové řešení a detail zapínání. Vzhled kabelek Zagliani je i přes jejich jednoduchost úžasně výstřední a skvěle doplní vaši osobnost.

Kabelky Zagliani jako důkaz italské kvality a elegance, seznamte se! (http://www.modablog.cz)

zdroj: http://www.zagliani.it

Sponzorované odkazyŠtítky: kabelky, tašky, Zagliani