Dámské topy/korzety: Sexy párty vzhled za hubičku!

Dámské topy/korzety: Sexy párty vzhled za hubičku!

Kategorie: Dámské oblečení

Chystáte se na nějakou párty či večírek? Chcete vypadat žensky a sexy? Okouzlete všechny muže v místnosti a oblečte se do žhavého topu nebo korzetu, ve kterém budete vypadat neodolatelně. Pokud navíc nemůžete za tyto módní kousky moc utrácet, pomůžeme vám najít topy za ceny, které budou lichotit i vaším peněženkám. Pojďme se tedy společně podívat na nějaké topy/korzety, které možná budou už brzy součástí i vaší skříně!

Dámské topy/korzety

Topkorzet můžete vybírat v nejrůznějších barvách, stylech a zdobeních. Navíc korzet vám pomůže zformovat postavu a zakrýt všechny nedokonalosti. Pokud se pyšníte velkým dekoltem, nebojte se velkých výstřihů nebo vystužení. Pokud máte spíše menší prsa, vystužené korzety a nabírané topy přes prsa vám dodají na objemu.

Jaká bude ta pravá barva pro vás? Máte rády spíše klasické barvy? Top v bílé barvě s kamínkovým zdobením vám dodá na jemnosti a nevinnosti. Pokud chcete vypadat více svůdně, vsaďte na černou barvu nebo krajku. Takovéto topy a korzety seženete na stránkách i-moda.cz nebo pradlo-elegant.cz za přijatelné ceny.

Bílý top s flitry, 390Kč, www.i-moda.cz

Korzet Josephine Chilirose, 1.099Kč, www.pradlo-elegant.cz

Korzet Chilirose, 1.139Kč, www.pradlo-elegant.cz

Pokud máte rády veselé barvy, můžete se obléct do topů/korzetů v barvách žluté, červené, modré nebo růžové. Navíc kamínkové nebo flitrové zdobení vám dodá na šmrncu i elegantnosti. Vyberte si to pravé pro vás na stránkách i-moda.cz nebo in-obleceni.cz za ceny, které potěší vás i vaši peněženku.

Červený vystužený top, 490Kč, www.i-moda.cz

Růžový top, 390Kč, www.i-moda.cz

Žlutý top, 490Kč, www.in-obleceni.cz

Béžový vystužený top, 490Kč, www.i-moda.cz

Lesklý modrý top, 450Kč, www.in-obleceni.cz

Zdroj: Hemera / ThinkStock, www.i-moda.cz, www.in-obleceni.cz

Štítky: in-obleceni.cz, i-moda.cz, barevné topy, barevné korzety, černé topy, bílé topy, dámské topy, dámské korzety, top, korzet, top se zdobením