Hypnose: Za luxusní módou nejen do Pařížské

Hypnose: Za luxusní módou nejen do Pařížské

Kategorie: Dámské oblečení, Oblečení – eshopy

Slovanský dům má bohatou historii. Stojící v samotném centru Prahy, na známé ulici Na Příkopech prožíval společně s touto zemí nejednu významnou událost. S trochou nadsázky bychom mohli říci, že takový je i jeho dnešní příběh. Hlavní roli v něm nepochybně hraje trendový butik Hypnose, specializující se na elegantní a extravagantní módu. Butik Hypnose disponuje jak inspirativním prostředím, tak nabídkou světové úrovně. Dnešní článek je věnován právě jemu.

Ať už Paříž, anebo Milán, světovou módu nemusíte hledat pouze na Pařížské ulici. Věhlasné značky, které se vyznačují neutuchající oblibou a slouží jako inspirace pro oděvní odvětví, nabízí také Hypnose. Mezi ty nejúspěšnější patří Versace a Galliano, stále rostoucí počet zákazníků ovšem mají také Cavalli, Faith Connexion a Cristina Effe. Jejich aktuální kolekce věrně dostávají své reputaci módních špiček.

Aktuální kolekce: od Versace po Cristina Effe

Například aktuální dámská kolekce Versace v sobě snoubí eleganci s okázalostí, tmavé barvy vhodně doplňují výrazné motivy. Kapitolou samou o sobě jsou hedvábné šaty Versace, které jsou jedním slovem okouzlující. Oblečení Galliano charakterizuje otevřenost, dravost a pokrokovost. Typický novinový potisk dává jasně najevo, že stylová móda s velkým G je módou pro mladé. Zvýšenou pozornost doporučujeme věnovat také značce Cristina Effe, odpovídající italskému vkusu. Decentní modely osloví každého, kdo u konfekčního oblečení vítá originalitu a hravost.

Na sezónu podzim/zima 2012 navíc Hypnose Store připravuje rozšíření sortimentu o další kolekce kultovních značek, jako jsou McQ Alexander McQueen, M Missoni a Philosophy di Alberta Ferretti. Tímto se však servis prodejny zdaleka nevyčerpává. Přátelským přístupem si může být jist každý zákazník, ti stálí navíc mají nejrůznější výhody a bonusy. Není divu, že Hypnose jich vítá stále více a více. Možná tím dalším budete i vy.

zdroj: http://www.hypnose-store.cz/

Štítky: Galliano, Cristina Effe, McQ, Alexander McQueen, Mi Missoni, Philosophy di Alberta Ferretti, Hypnose, Hypnose Store, Slovanský dům, Versace