Fashion Arena Outlet Štěrboholy

Fashion Arena Outlet Štěrboholy

Kategorie: Dámské oblečení, Letní boty, Pánské oblečení, Parfémy, Šperky, Tašky a kabelky, Zimní boty, Značkové oblečení

Sponzorované odkazy

Milujete nákupy, ale neradi utrácíte hodně peněz? Vyhovuje vám, když za každým obchodem nemusíte jet stovky kilometrů? Nesnášíte přeplněná parkoviště a davy lidí v obchodech? Pokud jste odpověděli alespoň na jednu otázku ano, pak pro vás máme řešení. Fashion Arena Outlet Štěrboholy.

Praha Štěrboholy je největší outletové nákupní centrum v České republice. Toto nákupní centrum nabízí 101 značkových outletových obchodů přes luxusní až sportovní módu, kosmetiku nebo šperky vždy o 30 – 70 % výhodnější cenou. Do outletových obchodů se dostává zboží ze standardních obchodů nebo nadvýroba. V některých obchodech objevíte speciální outletové kolekce, které jsou složeny z nejpopulárnějších kousků.

Outletové obchody poskytují výraznější slevy oproti původním cenám, nebo slevy na zboží již zlevněné. Zboží je vždy označeno původní i outletovou cenou, a tak můžete hned vidět rozdíl, který ušetříte. Centrum Štěrboholy je pro vás denně otevřen od 10.00 do 20.00 s výjimkou svátku, kdy je otevírací doba mírně pozměněna.

Jaké značky zde tedy najdete?

Pokud jste příznivcem sportovního vybavení, tak se v nákupním centru Fashion Arena Outlet Šterboholy skutečně vyřádíte, jelikož sportovní značky jsou zde zastoupeny nejpočetněji. Mezi dalšími obchody zde naleznete například Mango, Salamander, MEXX, Lee Wrangler a spoustu dalších. Pro přesnější informace se můžete podívat na http://www.mapaobchodu.cz/…-sterboholy/

Jak do Centra Štěrboholy dorazím?

Možností je hned několik. Europark Štěrboholy najdete na ulici Zamenhofova 440, Praha 10. Nejlepší variantou je jet metrem A do stanice Depo Hostivař, odkud odjíždí speciální autobus Fashion Arena, který vás doveze přímo do nákupního centra i zpět. Pokud ale nejste příznivcem MHD je možné do Centra Štěrboholy dojet i autem.

zdroj fotografií: http://www.fashion-arena.cz/

Sponzorované odkazyŠtítky: outletové obchody, fashion arena outlet Štěrboholy, outlet, výprodej, Štěrboholy, nákupy