Kreativní, stylové a jedinečné – leginy od Youngprimitive

Kreativní, stylové a jedinečné – leginy od Youngprimitive

Kategorie: Dámské oblečení, Legíny

Módní trendy jsou nevyzpytatelné takřka jako aprílové počasí. Jeden den jsou neuvěřitelně IN neonové barvy, ale než se nadějete a jejich slávu si dostatečně užijete, jsou zpět nevýrazné a tmavé odstíny. Ovšem i v tomto průmyslu se najdou prvky, které bychom mohli nazvat jako nesmrtelné, neboť jsou celoročně v kurzu a nikdy neomrzí. Řeč je například o leginách, které se ihned po svém příchodu do světa módy, zařadily na vrchní příčky popularity.

Leginy jsou nesmrtelným módním hitem, autor: blogspot

Leginy jsou nesmrtelným módním hitem, autor: blogspot

Leginy na všechny způsoby

Důvodů, proč jsou leginy vlastně tak oblíbené, bychom našli nespočet. Prim zde hraje fakt, že je lze nosit v jakémkoliv ročním období, ať už je zkombinujete s teplým pleteným svetrem nebo s mini šortkami. Dalším důležitým bodem je jejich neuvěřitelná multifunkčnost, která umožňuje leginy párovat takřka s jakýkoliv kusem oblečení a doplňku. Jednat je užijete ve formálnějším pojetí spolu s šaty, obléknout je můžete k vysokým jehlám na velkolepou party a pokud se jdete jen tak projít se svým čtyřnohým mazlíčkem, legíny představují ideální a pohodlnou variantu. Zkrátka a dobře, kdo nevlastní alespoň jedny, jako by neexistoval.

Oblečení s vlastní duší

Neuvěřitelné spousty nákupních center, které přehršelem obchodů, doslova praskají ve švech, nás tak nějak nutí nakupovat systematicky, mechanicky, aniž bychom nad jednotlivými kusy oděvů přemýšleli. Našimi kritérii jsou především nejaktuálnější trendy a cenová dostupnost, podle kterých se během nákupních maratónů řídíme. Napadlo vás ale někdy, jaký pocit byste měli z trička, které byste si sami vyrobili a jež by mělo svojí duši, která je navenek odrazem vaší aktuální nálady, pocitů či myšlenek? Sdělte světu své názory a nebo si jen vytvořte originální kousek, který bude jedinečný, nenapodobitelný a jenom váš. Zkuste to s interaktivní společností Youngprimitive…

Leginy s vlastní duší? Jedině od Youngprimitive, autor: blogspot

Leginy s vlastní duší? Jedině od Youngprimitive, autor: blogspot

Youngprimitive je relativně nově vzniklý projekt, jehož hlavní myšlenkou je právě tvorba oblečení ve vaší vlastní režii. Při pohledu na kreativní a dech beroucí výtvory, které rozhodně mají svůj specifický charakter, by málo kdo hádal, že je firma brněnského původu, kde má také své stanovisko. Youngprimitive je pro všechny, kteří se nebojí prosadit své ideje a ukázat okolí, co v nich doopravdy je.

Leginy podle Youngprimitive

Na základě stručného popisu unikátního projektu Youngprimitive si asi dovedete představit, jakým směrem se ubírá vznik a následný vzhled leginů. Pokud byste čekali klasickou černou variantu s pár aplikacemi navíc, jste na omylu. Veškeré výrobky Youngprimitive podléhají precizní výrobě a postupům, které zaručí jejich nevšední vzhled a naprostou originalitu. Ovšem ani samotný potisk není vše, co kus oděvu tvoří a proto je rovněž kladen veliký důraz na použití kvalitního materiálu, díky kterému leginy od Youngprimitive jen tak nesundáte!

Vyrobte si vlastní originální model, autor: blogspot

Vyrobte si vlastní originální model, autor: blogspot

Štítky: oblečení, móda, youngprimitive, kolekce, trendy, společnost, značka