Čepice s bambulí: čím větší, tím lepší!

Čepice s bambulí: čím větší, tím lepší!

Kategorie: Čepice, klobouky, Pánské oblečení, Šály, rukavice, čepice

Sponzorované odkazy

Venku je čím dál větší zima, fouká studený vítr, předpověď počasí slibuje příchod prvních sněhových vloček a vy se chystáte ven. Nenechte si zkazit náladu nevlídným počasím a pořiďte si teplou a zároveň nepřehlédnutelnou čepice s bambulí.

Čím větší bambule, tím lépe! zdroj: kpwerker.comČím větší bambule, tím lépe! zdroj: kpwerker.com

Jedna velká zábava!

Až budete vyrážet do zimní plískanice, nezapomeňte udržet svou hlavu v teple. Každý z vás jistě už někdy zažil situaci, kdy si zapomněl vzít do mrazivého počasí čepici a pak naříkal nad zmrzlýma ušima. Pokud ovšem budete mít po ruce slušivou čepici, taková nepříjemnost už vás nepotká.

Zpátky do módy se vracejí čepice s bambulí. A navíc! Čím větší bambuli si pořídíte, tím to bude lepší. Jsou módní, pěkné a hravé. Extra velké bambule opravdu letí. Bambule na špičce čepice je velmi stylový prvek, kterým dáte svému okolí najevo, že ve vás stále dřímá hravá dětská duše. Ukažte světu, že máte smysl pro humor a umíte si patřičně pohrát se svým stylem. Nebojte se zahalit svou hlavu do čepice s vtipnou barevnou bambulí.

Stylová barevná čepice s bambulí, zdroj: Coolich Beanies.comStylová barevná čepice s bambulí, zdroj: Coolich Beanies.com

Parádní módní doplněk

Doby, kdy měla čepice pouze jedinou funkci – zahřát uši a zabránit úniku tepla, jsou již dávno pryč. Nastal čas, kdy se čepice staly parádním módním doplňkem. Čepice neznamená jen nějakého beztvarého silně pleteného kulicha, kterého si narazíte až po oči, budete k nepoznání a rozhodně ne šik. Samozřejmě, můžete zvolit jednoduchost. Ale pokud chcete udržet krok s módními trendy, měli byste mít ve svém šatníku čepici s bambulí.

Můžete vsadit na odvážnější barevné vzory a hlavně nezapomeňte na velikost vaší bambule! Budete nepřehlédnutelní jak ve městě, tak třeba na svahu. Zejména na horách se fantazii meze nekladou a můžete zvolit nejmožnější pestrobarevné varianty. Vtipné jsou i všemožné aplikace jako korálky, kamínky, mašličky a další nápaditosti. Musíte myslet i na vhodné doplňky, a proto byste měli svou čepici sladit i s rukavicemi a šálou.

Luxusním zimním doplňkem k elegantnímu stylu oblečení jsou také čepice se zvířecími motivy a kožešinovou bambulí. Jsou nejen velmi krásné, ale je v nich i teplíčko a budete se cítit nádherně i v té největší zimě. Jsou neuvěřitelně lehounké a efektní!

Kožešinová čepice s bambulemi, zdroj: iriskh.comKožešinová čepice s bambulemi, zdroj: iriskh.com

I muži si přijdou na své

Pro muže jsou čepice samozřejmostí, ti se jich nikdy nebáli tolik jako ženy a mají v jejich nošení praxi. Na horách se cení vtip, nápaditost a odvázanost, ve městě se klade důraz na střídmost a modernost. Určitě si i muži vyberou z nepřeberného množství nabízených čepic – od těch s nepatrnou bambulí na špičce, až po bambule opravdu obřích rozměrů!

Čepice s bambulí, zdroj: LornaWatt.comČepice s bambulí, zdroj: LornaWatt.com
I muži si přijdou na své, zdroj: LakeRidgePhotography.comI muži si přijdou na své, zdroj: LakeRidgePhotography.com

Sponzorované odkazyŠtítky: čepice s bambulí, čepice, bambule