Ležérní kalhoty na léto

Ležérní kalhoty na léto

Kategorie: Dámské oblečení, Džíny, Jeans, Rifle

Sponzorované odkazy

Červenec je měsíc plný slev a výprodejů. Zároveň se však mezi slevové monopoly tlačí nové kolekce, kolekce pro sezónu podzim/zima. Módní svět žije rychlým životem plným změn. Životnost kolekcí se stále více zkracuje a na jejich místo nastupují stále nové a nové. Trendy se mění současně s nimi a dostávají nás do situací, kdy přemýšlíme „koupit/nekoupit.“ Nicméně i tak se vždy uchytí prvek, přetrvá hned několik sezón v menších obměnách. V posledních letech pro mne byl nejzajímavější vývoj kalhot s nižším sedem.

Autor: www.topofmind.sk/karenmillenAutor: www.topofmind.sk/karenmillen

Oblíbené „nasrávačky“ mají v současné době neuvěřitelně velké množství podob a v podstatě nelze najít materiál, z kterého by nebylo možné oblíbený model ušít. Letos jsou trendy především potisky, květinové vzory, grafické potisky nebo pastelové barvy.

Stále se nosí úzké nohavice, i když ty volné se také nenápadně do světa módy vkrádají. Troufám si ale říci, že nás spíše oklikou minou a tak zůstaňme u kalhot s nízkým sedem a nohavicemi úzkými.

Autor: www.topofmind.sk/karenmillenAutor: www.topofmind.sk/karenmillen

Mezi materiály se ukazuje jako velmi oblíbená teplákovka. Zároveň v nabídce nechybí lněné kalhoty nebo elegantní kalhoty z lesklých materiálů. Některé značky vsází na originalitu. Italská značka Koralline na příklad ozdobila nízké kalhoty síťovinou a výsledný efekt je opravdu zajímavý.

Jako ideální se mi jeví lehké plátýnko, sed jen nepatrně snížený a zajímavý detail. Tím může být lemování krajkou, stuha uvázaná místo pásku nebo zdobení zlatými aplikacemi. Kalhoty s nízkým či nabraným sedem se ojevují i v elegantních variacích.

Koralline. Zdroj: www.sv-butik.czKoralline. Zdroj: www.sv-butik.cz

Počasí přeje džínům s nízkým sedem. Často se setkávám s obavami, zda si takové džíny pořídit a zda nevyjdou následující sezónu z módy. Nemusíte se bát. Džíny s nízkým sedem si budeme užívat i v kolekcích podzim/zima.

Autor: [* kar.jpg .( Autor: www.topofmind.sk/karenmillenAutor: [* kar.jpg .( Autor: www.topofmind.sk/karenmillen) *]

Zdá se, že jsme si na léto vybrali jako nejpohodlnější kalhoty ty s nižším sedem nebo určitým nabíráním či zdobením. Letní kolekce obsahují pochopitelně i kalhoty úzké, stejně jako legíny. I když je opravdu škoda, že na příklad značka Calzedonie legíny v době letních dnů omezí na minimum a specializuje se pouze na plavky.

Zdroj úvodní fotografie: www.sv-butik.cz

Sponzorované odkazyŠtítky: dámské kalhoty