Plesové šaty pro rok 2009

Plesové šaty pro rok 2009

Kategorie: Dámské šaty

Sponzorované odkazy

Plesová sezóná ještě nekončí a proto bychom neměli zanedbat výběr správných šatů. Zajisté byste si přála být v roli nejobdivovanější ženy na parketu. Ale místo toho, abyste ní skutečně byla, pouze se na ni díváte a obdivujete její šaty?

Hlavně neudělejte klasickou chybu a hned následující den nenaběhněte do obchodu a nesnažte se koupit co nejpodobnější šaty. Co sluší jednomu, nemusí slušet druhému. Jste-li menší postavy, určitě Vám padnou dlouhé šaty, které Vás opticky prodlouží. Vysoké ženy mají výběr jednodušší, krátké šaty na nich vypadají přirozeně a dlouhé šaty zvýrazní jejich výšku, což také není k zahození.

Když neobléháte každý ples a šaty si kupujete s vědomím, že je budete nosit více sezón, vybírejte si nadčasové modely. Pokud jste například na podzim nemohla odolat tolik módním a in fialovým šatům, které na Vás zpoza výlohy vysílaly tak silné signály, že jste procitla, až když jste je měla v tašce. Věřte tomu, že co bylo in minulý rok, je v roce následujícím těžké faux-paux.

Když se tedy vydáte do obchodu s vědomím, že si šaty sezóny nekoupíte a i přesto naleznete velmi krásný a padnoucí model, zkuste vysondovat od personálu, jak jsou Vaše budoucí šaty prodávané. Ono není příliš příjemné a snadné být nejkrásnější ženou v sále, když Vám konkuruje několik stejně oblečených dívek či dam.

Nezapomínejte, že šaty nejsou všechno. Velmi záleží na doplňcích. Správně zvolené boty, kabelky, spona ve vlasech, popřípadě poutavé náramky Vám vytvoří krásný komplet, který má šmrnc. A teď vzhůru na poslední záchvěvy plesování.

Sponzorované odkazyŠtítky: Plesové šaty, Dámské oblečení, šaty na ples, šaty