Nejen modrá je dobrá, ale i černá - obzvláště v létě!

Nejen modrá je dobrá, ale i černá - obzvláště v létě!

Kategorie: Dámské oblečení, Plavky, Dámské šaty, Letní boty, Oblečení – eshopy, Pánské oblečení, Topy, trička, tílka

Sponzorované odkazy

Letní veselé barvy, kterým dominuje modrá, oficiální to barva barevného spektra pro léto, můžete směle doplnit černou.

Kombinace s černou je v oděvech docela běžná věc, méně již se využívá černá na celý outfit. Pro jednoho je tato barva příliš smutná, pro druhé je zařazena do klasiky, která pro rozmarné letní dny je nevhodná a upjatá. Nemylte se! Černý letní ouftit může být nejen příjemný, ale také IN!

Šik tajle v černé

Černá barva totiž příjemně zeštíhluje siluetu a je stylově elegantní. A ladí nejen s jinou barvou, ale i s opálenou pokožkou. Navíc má tu výsadu, že je barvou neutrální, což znamená, že s ní neproděláte, ba naopak, můžete jen získat. Předsudky, že vám v černé bude letním parnu horko, nejsou na místě. Ne nadarmo se obyvatelé pouští do ni halí celí. Vědí jistě, proč zrovna černý oděv je nejvíce ochrání pře horkem. Ona totiž černá barva sice přitahuje sluneční paprsky, ale zároveň je pohlcuje a dál na vaši kůži je nepustí.

MarlaMorri/Flickr.com

MarlaMorri/Flickr.com

Všude a vždy

Černé plavky jsou běžnou záležitostí, ať jsou to jednodílné, dvoudílné, tankiny, nebo i bikiny. Tak proč si ji nedopřát i v jiném outfitu, než na pláži a u vody? Máte li černou rádi a ve svém šatníku četné kousky v této barvě, máte letos vyhráno! Nejen modrá je dobrá, ale i černá – obzvláště v létě!

Stálice módy

Černá má ve světě módy doslova neotřesitelnou pozici, vždyť malé černé (koktejlky a společenské šaty) jsou stále v kurzu, i po letech, stejně tak klasika kostýmu či pánského obleku v černém stále frčí. A najdeme ji letos v outfitech mnoha předních návrhářů, tak proč ji nechat zahálet jen na módních molech přehlídek, když ji lze bez obav vypustit do ulice? Zkuste ji u bazénu, na přírodním koupališti a na pláži – zkrátka u vody! Vyjděte v ní do práce, na procházku, na sraz s rodinou či přáteli, nebo na posezení na lavičce, a na nákup – prostě do ulic. A při cvičení je černý sporty outfit nepřekonatelný – „zneviditelňuje“ skvrny od potu a pěkně sjednocuje siluetu těla.

MaeganTintarri/Flickr.com

MaeganTintarri/Flickr.com

Malý mínus

Snad jen malá nevýhoda černé tkví ve faktu, že časem odstín černé šedne a ztrácí hloubku. Tomu lze dost dobře předejít tím že černé kousky nebudete po vyprání sušit na slunci, případně přežehlíte hadříkem vymáchaným v octovém roztoku s vodou v poměru 1:3.

Úvodní obrázek: CarlaOssa

Sponzorované odkazyŠtítky: černá, dobrá, outfit, módní, barva