Znáte netradiční a stylový doplněk, který potěší celou rodinu?

Znáte netradiční a stylový doplněk, který potěší celou rodinu?

Kategorie: Tašky a kabelky

Sponzorované odkazy

Na výlet do přírody, na městské koupaliště, nebo k přírodnímu koupání u přehrady či rybníka, na piknik či cestování se bezesporu hodí chladící taška. Tam všude bude váš stylový doplněk á la velká kabela ve formě chladící tašky praktickým a užitečným kouskem.

Něco dobrého na zub se na zmíněných akcích hodí vždy. A proč nepojmout chladící tašku, která je v létě nezbytným pomocníkem k uchování čerstvosti dobrotek jako stylový doplněk připomínajíc velkou kabelu, které jsou stále v módě?

Entertainer Cooler 12L

Entertainer Cooler 12L

Chladící tašky, které máme na mysli vám budou slušet, doplní příjemně každý váš outfit, díky neutrálním barvám a prima designu. Navíc potěší celou rodinu, přátele a známé, když udrží vaše mňamky až 11 hodin v chladu, což jim umožní chladící vložky tvořeny z Izolace polyetylen tzn. z uzavřených buněk, kde nehrozí nebezpečí vzniku plísně. Současné chladící tašky jsou nejen praktické, pohodlné a velmi skladné, jelikož je lze na rozdíl klasických a dost objemných chladicích boxů dobře složit. Jsou ale i precizně navržené, protože jsou vyrobeny s uzavřenými vnitřními švy tak, aby zabránily prosáknutí, přičemž se velmi snadno udržují.

E shop Campingaz.cz vám dámy (a nejen vám) nabízí stylové a moderní kousky chladících tašek Entertainer. Ty svým provedením umožňují pohodlné nošení přes rameno, přičemž vypadají opravdu skvěle jako kabela. Jejich atraktivní design zaujme na první i druhý pohled. A lze je vzít kamkoli.

Entertainer Dual 18L

Entertainer Dual 18L

Chladící tašky Entertainer jsou k mání hned ve třech variantách, odlišujících se nejen designem, ale především objemem.

Entertainer Dual

Má objem 18 litrů, a je to stylová taška ve dvoubarevném provedení s šedými bočními podélnými pruhy a jedním šedomodrým uprostřed. Hnědá ucha se vinou po kraji šedomodré střední části po celé jeho délce. Udrží vaše pochoutky dlouhodobě jak teplá, tak i chladná, přičemž zároveň díky dvěma komorám odděleným speciální EVA folií doplněnou 6 mm EPE izolační vrstvou, fungující spolehlivě až do teploty 107 °C. Taška je k mání za 899,– Kč.

Entertainer Cooler 16

Je s objemem 16 litrů, a je ryze chladící taškou. Díky jejímu šik a atraktivnímu s hnědou spodní pasáží, širokým šedým příčným pruhem a vrchní částí v šedomodré barvě s uchy, můžete tašku využít nejen do přírody, ale i do města. Taška se dá dát přes rameno, a tím se stává velice praktickou rádoby kabelkou, která má vodotěsnou kapsu a může být vaše za 649,– Kč.

Entertainer Cooler 16L

Entertainer Cooler 16L

Entertainer Cooler 12

Je chladicí taška s objemem 12 litrů a rovněž i ona je stylová. Je vyvedena ve shodném designu a provedení jako ta s objemem 16 lutrů. Na rozdíl od velkých chladicích boxů ji lze lehce sbalit a možnost nošení přes rameno, nebo v ruce ji dělá vaším prima doplňkem na rodinných akcích či akcích s přáteli. Díky chladicím vložkám vydrží chladit dobrotky až 11 hodin, přičemž vzhledem k izolaci z polyethylenu nehrozí prosáknutí tekutin, či nebezpečí vzniku plísní. Tento nejmenší model z řady tří tašek stojí 549,– Kč.

Entertainer Dual 18L – praktická spodní část

Entertainer Dual 18L – praktická spodní část

Všechny tyto apartní kousky jsou k mání na Campingaz.cz.

Zdroj foto: Campingaz.cz

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: chladicí taška, doplněk, akce, piknik, k vodě, na cesty