Buďte svůdná v halence s výšivkou i květy

Buďte svůdná v halence s výšivkou i květy

Kategorie: Dámské oblečení

Halenka je nezbytnou součástí dámského outfitu. Může mít doslova miliony podob. Matná, lesklá. Hladká, vyšívaná, s prostřihy, různými aplikacemi. Splývavá nebo naopak pružná strečová. Poloprůhledná, pomačkaná, řasená, s volány. Vidíte tu svobodu volby? Nemáte ve výběru žádné omezení, jenom svoji fantazii.

Fantazii se meze nekladou

Platí jedno pravidlo: každé ženě sluší trochu jiná halenka. Některá bude vypadat perfektně v upnuté strečové halence přímo na tělo. Jiná v ležérně splývavé volné látce. Další zvolí hranatý střih. Jiná dá přednost poloprůhlednému řešení, jež naznačuje různá tajemství skrývající se pod ní. A konečně jsou dámy, které nedají dopustit na obligátní krajky nebo konzervativní klasické střihy. Chcete-li trošku provokovat, můžete zvolit efektní pomačkanou blůzku. Zkrátka fantazii se meze nekladou.

Každá najde pro sebe to pravé

Paleta výběru je skutečně široká, jak se ostatně můžete přesvědčit zde, kde si na své přijdou konzervativní ženy, elegantní dámy, mladé a svěží rebelky i romantičky. Možná vás překvapí, kolik podob vlastně halenka může mít. A právě v tom je to kouzlo, aby si každá žena našla přesně to, co se jí líbí a co jí sedne. Tvarem, střihem, barvou, provedením, materiálem.

Zkuste i návrat k tradicím

Nadčasovým trendem jsou halenky s květovaným potiskem, které působí příjemně a něžně. Chcete-li blůzku na večírek, vybírejte z těch jednobarevných s leskem. Příjemné a velmi trendy jsou růžové, meruňkové či lososové nebo tělové odstíny. Ovšem poslední léta na druhou stranu přejí i návratům k tradicím. Ujaly se halenky s prvky výšivek inspirovaných lidovou tvořivostí předešlých generací. Motivy se zjednodušují, i tak jsou ale velmi působivé a hezky barevné. Ne každé ženě takové motivy sluší, ale své příznivkyně si najdou. Vlnu popularity prožívá i návrat ke krajkám.