Znáte tajemství městského sporty stylu? My ano?

Znáte tajemství městského sporty stylu? My ano?

Kategorie: Tašky a kabelky, Značkové oblečení

Sponzorované odkazy

Základem sportovního stylu jistě jsou správné kousky oblečení. Ale nejen ty dělají look sportovním. Tečkou outfitu jsou vždy doplňky, k nimž bezesporu patří mimo šperků, šálů a šátků, rukavic i tašky, kabelky a batohy.

Sportovní look je dokonalý, jsou li správně zvolené módní doplňky. A sportovní stylovkou jsou v současné době především batohy a batůžky. Ty zažívají doslova boom.

černý batoh 90210; 2490 Kč

černý batoh 90210; 2490 Kč

WE ARE ABLE TO KEEP

A nyní do měst dorazila nová kolekce batohů značky WE ARE ABLE TO KEEP, která se jako ojedinělá značka stylových doplňků začíná čím dál víc prosazovat mezi milovníky módy, krásných věcí u nás i ve světě. Kousky této značky ocení obzvláště lidé, kteří jsou stále v pohybu, mají aktivní přístup k životu, bydlí ve městech a navíc potřebují mít neustále své věci u sebe.

model 90210 v fuschiové barvě vyjde na 2490 Kč

model 90210 v fuschiové barvě vyjde na 2490 Kč

Batoh 90210

Kolekce batohů značky WE ARE ABLE TO KEEP nikoho nenechá na pochybách, že se jedná o stylové batohy určené k městskému nošení. Proto v kolekci tomuto účelu odpovídají i názvy jednotlivých modelů, které designéři pojmenovali podle známých čtvrtí velkých měst, kupříkladu batoh 90210, který připomíná americkou Kalifornii.

Neustadt batoh v olivové barvě za 3590 Kč

Neustadt batoh v olivové barvě za 3590 Kč

Neustadt batoh

Minimalistický vzhled batohu Neustadt v černé, olivové nebo šedé barvě snadno doplní každý outfit. Nabízí kapsu na notebook, tajnou kapsu na cennosti i organizátor uvnitř batohu. Tak budou každodenní přesuny ve městě ještě komfortnější. Batoh s konstrukčním řešením Roll-Click umožňuje zvětšit objem až na 24 l. Jeho materiál je nepromokavý a velice pevný, a to včetně zipu a gumového spodku. Celou koncepci a provedení batohu oceníte v každém počasí.

batoh Neustadt v šedé variantě

batoh Neustadt v šedé variantě

Taito Craft batoh

Je ideální lehký městský batoh, který ukrývá sedm kapes, včetně skryté kapsy na zádech a oddělení na notebook či tablet do úhlopříčky až 15". Batoh dokonale drží tvar i při částečném zaplnění. Je vyroben z unikátního membránového materiálu Tyvek® od společnosti DuPont®, který napodobuje zmuchlaný papír. Přitom je batoh velice pevný, odolný a strach nemusíte mít ani z jeho bílé varianty, protože ho bez obav můžete svěřit pračce.

Taito Craft v bílém provedení

Taito Craft v bílém provedení

Úvodní foto: batoh Taito Craft v světle hnědé barvě

Zdroj foto: Keeppacks.eu

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: WE ARE ABLE TO KEEP, batoh, městský batoh, do města, stylový batoh