Vraťte se do dětství: zkuste Disneyho!

Vraťte se do dětství: zkuste Disneyho!

Kategorie: Oblečení – eshopy, Svetry, mikiny, Topy, trička, tílka

Sponzorované odkazy

Trička s potiskem jsou již pár sezón nepostradatelným kouskem. Pokud nefandíte tvrdým designům s logy, tak zkuste obrázkové motivy. A trendem doby jsou známé a krásné postavičky od Disneyho. Vraťte se do dětství a oblečete Disneyho!

Možná to některým bude znít až infantilně, ale Walt Disney a jeho motivy mají něco do sebe. A proč nerozehrát jaro a léto hravě s jeho postavičkami?

Nejznámější a nejoblíbenější

Jsou nejen velmi oblíbené, ale skutečně patří mezi ty na světě nejznámější a nejkrásnější. Motivy Walta Disneyho, režiséra, scénáristy, ilustrátora a autora mnoha stále populárních postaviček. Jsou to geniální jednoduché obrázky, jež nás provázejí od dětství, tak proč se se svými oblíbenými hrdiny nepochlubit i dnes? Můžete si vybrat Popelku, Krásku a Zvíře, Mickey Mouse, Kačera Donalda i další postavičky.

Walt Disney prostě frčí

Mikiny a trika s motivy Walta Disneyho jsou kousky, které mohou velmi jednoduše a efektivně odlehčit outfit, dodat mu hravost a ubrat mu na strohosti. Můžete je nosit pod sako, bundu, svetr, cardigan, samozřejmě k džínům nebo šortkám, ale tyhle motivy si skvěle rozumí i se sukněmi různých střihů. Patří k multifunkčním motivům, které by letos ve vašem šatníku rozhodně neměla chybět.

Motivy na jemném pozadí

Barevná škála triček a mikin je spíše jemná a střízlivější a pohybuje se od bílé a béžové, přes šedou a bleděmodrou až po růžovou a černou. Je to záměr, který absencí sytosti těchto kousků nechává krásně vyniknout samotným Disneyovským motivům na nich.

Tak se dámy nestyďte za to, že máte rádi pohádky, a zkuste jimi ozvláštnit svůj look! Hledejte v online e-shopech, přičemž pestrý výběr najdete na Vinted.cz, BigBrands.cz, Emp-shop.cz a dalších.

Zdroj foto: Big Brands.cz; Facebook.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: trika, mikiny, motivy Walt Disney, dámská móda,