Na vlně babího léta: spodní a noční prádlo v hlavní roli

Na vlně babího léta: spodní a noční prádlo v hlavní roli

Kategorie: Dámské oblečení, Dámské spodní prádlo

Sponzorované odkazy

Spodní prádlo, stejně jako to, v čem spíte, by mělo být v především pohodlné. Při jeho výběru byste měli dbát nejen na správnou velikost, ale i střih a rovněž na materiál.

Dámy mi jistě dají za pravdu, že není nic tragičtějšího než škrtící podprsenka, anebo noční košilka z neprodyšné či drsné látky. S nástupem babího léta, které je letos opravdu krásné, je tou nejlepší dobou k revizi prádelníku a pořízení několika nových kousků – nejen svůdného prádla, ale hlavně pohodlného oblečení na spaní.

Inspirací vám může být nová dámská kolekce spodního a nočního prádla značky KiK, v níž najdete modely různých střihů a velikostí, a to včetně prádla pro dámy plnějších tvarů.

Svůdné křivky

Většina žen výběr spodního prádla podceňuje. To je ale chyba. Ve stylovém a zároveň pohodlném prádle se budete dámy více cítit samy sebou a pozná to i vaše okolí. Zdaleka nejvíce ženy chybují při nákupu podprsenek. Většina z nich si je kupuje příliš malé, a jejich nošení se tak mnohdy stává utrpením.

Při správné volbě velikosti byste nikdy neměly dámy cítit, že na sobě nějaké spodní prádlo vůbec máte. Skvěle padnoucí modely najdete v nové kolekci KiK, které dominuje něžná krajka v pohodlných střizích s převládajícími odstíny černé a růžové.

Pohodlný spánek

Pro kvalitní spánek je zapotřebí nejen kvalitní a dobrá matrace, ale také pohodlné noční prádlo, které vás nikde nebude škrtit a nějak omezovat. V pohodlném měkkém pyžamu se vám budou zdát krásné sny, a navíc si v něm můžete udělat i „pyžamový“ víkend či lenošit celý den v pohodlí domova.

Ať už máte raději noční košilky nebo tepláková pyžama, v KiK si určitě vyberete. V jeho aktuální kolekci bavlněného nočního prádla hrají prim růžová, šedivá a tmavě modrá barva noci.

A ceny?

  • kalhotky od 55 do 80 Kč
  • podprsenky okolo 139 Kč
  • sexy noční košilky za cca 219 Kč
  • pyžamové kalhoty za 159 až 205 Kč
  • pyžamová trika za cca 105 Kč
  • pyžamové sady za 250 až 279 Kč
  • bavlněné noční košile za 159 Kč až 250 Kč

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: dámské spodní prádlo, dámské noční prádlo, pyžamo, košilka, kalhotky, podprsenka