Tezenis: Sexy & Stylové spodní prádlo

Tezenis: Sexy & Stylové spodní prádlo

Kategorie: Dámské oblečení, Dámské spodní prádlo

Toužíte po elegantním sportovním prádle z příjemných materiálů za příznivou cenu? Chcete být in a cítit se skvěle i při běhání, v posilovně nebo na gauči v pohodlí domova? V tom případě je tento článek určen přesně pro vás! Dnes se podíváme podrobněji na značku Tezenis – konkrétně na její široký sortiment spodního prádla a volnočasové oblečení! Spodní prádlo a volnočasové oblečení Tezenis 2011 je tu pro vás!

Historie Tezenis

Historie značky Tezenis je sice krátká, nicméně velmi úspěšná. Od roku 2003, kdy byla založena v Itálii, otevřela již více než 150 prodejen v rodné zemi a další desítky po celé Evropě. U nás v České republice pak působí značka Tezenis už více než dva roky a mezi zákaznicemi i zákazníky je nesmírně populární – nabízí totiž velmi sexy, trendy a zároveň pohodlné modely spodního prádla pro ženy, pro muže, pro děti (podprsenky, kalhotky, košilky, boxerky) a taktéž i volnočasové oblečení (mikiny, tepláčky, pyžama) za více nežli příznivou cenu.

Ve spodním prádle Tezenis svého partnera či partnerku zcela jistě okouzlíte! Nakonec zmiňme, že značka Tezenis patří stejně jako značky Calzedonia a Intimissimi do mezinárodní skupiny CALZEDONIA. Ale podívejte se nyní společně s námi na nejnovější modely spodního prádla a oblečení Tezenis 2011!

Nová kolekce Tezenis

Nová kolekce spodního prádla pro ženy a oblečení pro volný čas Tezenis vás dozajista potěší! Nabízí totiž velmi ženské a roztomilé modely podprsenek, kalhotek i košilek. V nové kolekci Tezenis pak převládají zejména barvy modré, šedé a růžové doplněné o trendy zvířecí vzory. V pánské kolekci spodního prádla Tezenis pak naleznete, toto jaro nepřehlédnutelné, barevné proužky. Potěšte svého partnera!

Pokud právě hledáte to správně sexy a stylové spodní prádlo, pyžamo či jiné volnočasové oblečení za příznivou cenu- neváhejte, vsaďte na značku Tezenis!

Tip pro holky z Brna: prodejny Calzedonia v Brně a Tezenis Brno

Foto: Thinkstock
Zdroj: www.tezenis.it, www. damske-spodni-pradlo.webnode.cz

Štítky: Spodní prádlo, Tezenis, spodní prádlo Tezenis, Tezenis 2011, dámské spodní prádlo Tezenis, pánské spodní prádlo Tezenis