Jaký je váš vánoční outfit? Užijte si svátky stylově

Jaký je váš vánoční outfit? Užijte si svátky stylově

Kategorie: Dámské oblečení, Dámské šaty

Advent se blíží a s ním i zběsilé nákupy, pečení, úklid a další stres, ve kterém je náš outfit tak to poslední, na co zrovna myslíme. A to je obrovská chyba. Kde jinde vypadat fantasticky než u štědrovečerní večeře? Co kdyby vaše příbuzenstvo neobdivovalo jen, jak perfektně máte uklizeno, ale také jak krásné máte šaty? A proč se trápit polámanými nehty z úklidu? Letos nestačí vyladit jen svůj domov, ale i sebe samu.

Pletené šaty na večeři

Předvánoční šílenství už sice vypuklo, ale zdaleka ne tolik, abyste nestihla promyslet, do čeho se obléknete ke sváteční tabuli. Určitě vsaďte na něco slavnostního, ale nemusí to nutně být plesové šaty – chcete se přeci cítit také pohodově! Vsaďte na pletené šaty, které si zamilujete. Jsou z příjemného, hřejivého materiálu, jsou pružné, takže vás nikde nebudou tlačit, i když si dáte více bramborového salátu než je zdrávo. Můžete vsadit na černou klasiku s jemným zdobením, trendy geometrii nebo vaši oblíbenou barvu.

Na návštěvy třeba trendy blejzr

Po Štědrém dni prožitém s vašimi nejbližšími vás často čeká kolečko návštěv po příbuzenstvu. Jak se na něj vybavit? Pokud už na šaty nemáte náladu, nevadí. Vezměte si klidně pohodlné tričko a kalhoty a dolaďte ho nápaditým blejzrem. Můžete vsadit na černou klasiku, červenou extravaganci nebo na geometrii. Tento trend se totiž dostal do všech koutů módy a právě na blejzrech a sakách vypadá úchvatně. Výhodou je, že blejzr můžete vzít nejen na neformální návštěvu, ale využijete ho i do práce, třeba k oblíbené halence.

Dopřejte svým nehtům prevenci

Mytí oken, drhnutí koupelny, škrábání brambor, válení těsta, zdobení cukroví či třeba kuchání kapra. Tohle všechno jsou činnosti, při kterých naše ruce a zejména nehty úpí. Nechcete mít na Štědrý den ruce jak dřevorubec? Postarejte se o své ruce hned. Pokud nejste fanynkou akrylových či gelových nehtů, můžete vyzkoušet třeba populární gel laky, které se na nehty nanáší stejně jako lak, ale pak se jednoduše vytvrdí a vydrží více než 14 dnů ostrého provozu. Ruce také pravidelně krémujte a dopřejte jim všechny živiny, které potřebují, třeba nějakou spa manikúru, koupel v soli z mrtvého moře a podobně.

Vyspěte se do růžova

A jak se vypořádat s kruhy pod očima? Ono se snadno řekne, vyspěte se do růžova, ale jak to udělat, když člověk nemá čas na to, aby každý den strávil osm hodin v posteli? Vyzkoušejte to jinak. Nezáleží tolik na délce, jako na kvalitě spánku. Vyberte si proto nějaký noční oděv, ve kterém je vám pohodlně a zároveň se v něm cítíte příjemně a nejméně půl hodinku před spaním se začněte na spánek psychicky připravovat. V této době už nepoužívejte žádnou elektroniku, a pokud to jde, klidně jen tak rozjímejte. Psychické uklidnění totiž vaší pleti udělá skvělou službu a stres na vás nikdo nepozná!