Pánské módní doplňky: jaké jsou trendy?

Pánské módní doplňky: jaké jsou trendy?

Kategorie: Pánské oblečení, Tašky a kabelky

Sponzorované odkazy

Nosit věci po kapsách už není u pánů populární. V oblibě mají nejrůznější brašny, tašky a aktovky. Hitem letošního jara a léta jsou znovuobjevené ledvinky a crossbody tašky, ale i další pánské šik kousky.

V pánských doplňcích se letos prosazují městské brašny přes rameno, měkké praktické tašky do ruky na notebook nebo spisy. Populární jsou také malé pánské sporty tašky do kterých se vejde vše, co muž potřebuje mít vždy s sebou – peněženka, klíče, mobilní telefon, sluneční i dioptrické brýle a u kuřáků i cigarety.

V současnosti se stále zmenšují počítače a hodně osob nosí sebou i na práci tablety. Především muži. Proto přicházejí do módy útlé spisovky na pár papírů a tablet. Mimoto se vrací rovněž boom devadesátých let, kterým byly velmi oblíbené ledvinky. Ty se ale tentokrát nosí spíše jako crossbody tašky, tedy přes hruď.

I muži milují cool doplňky

Ještě před několika lety byla na trhu velká absence vhodných pánských módních doplňků i pěkných bot . Dnes je vše jinak. V Česku se aktuálně několik let šíří touha i potřeb po kvalitním a dobrém pánském oblečení. A tak je jasné, že si na kvalitní módní doplňky potrpí i pánové.

Mužská část obyvatelstva klade hlavní důraz na praktičnost a až v druhé řadě na eleganci, která je spíše klasická. Ovšem přibývá lidí, kteří mají zdravotní obtíže se zády a páteří, tudíž i zájem o business batohy na počítač a dokumenty, které můžete dnes vidět i u mnoha mužů v oblecích.

Kvalitní pánské business tašky jsou v módě už několik let a tento trend přetrvá i letos. Z materiálů pak muži upřednostňují pravou kůži a její napodobeniny, i textilní odolné materiály obzvláště na crossbody taškách, kabelách na notebook a batozích.

Jednobarevnost je out

Stejná barva bot, pásku a tašky už je dnes nemoderní. Trendem letošního jara a léta jsou barevné kombinace. Velmi módní jsou hnědé barvy, konkrétně koňaková a barva whisky. Jsou velmi pěknou verzí přírodního zlatavého odstínu hnědé barvy.

Slaďovat boty a tašku je již out, naopak jsou v kurzu nejnovější trendy přicházející z Paříže, New Yorku i Milána, což je vzájemná nápaditá kombinace barev. Ke zmíněné koňakové tak krásně ladí tmavě modrá a hnědá, nebo i černá. Čeští muži v posledních letech na vzhled a oblékání více dbají, a tak vyšší pozornost věnují i módním doplňkům. Neobejdou se bez několika kvalitních pásků v různých barvách (ideálně černý, tmavě hnědý a koňakový, případně i modrý), praktické a komfortní tašky i kvalitní peněženky.

Vyhrává kůže a napodobeniny z ní

Čeští muži při nákupu módních doplňků věnují větší pozornost nejen zpracování, ale i použitým materiálům. Dávají přednost nejen praktičnosti, ale i kvalitnímu zpracování. A upřednostňují kožené věci, nebo kvalitní napodobeniny z ní.

Zdroj foto: Pixabay.com

Sponzorované odkazyŠtítky: pánské módní doplňky, pásky, tašky, kabely, crossbody tašky, ledvinky