A máme tu nové Lacoste boty!

A máme tu nové Lacoste boty!

Kategorie: Dámské boty

Sponzorované odkazy

Tento rok nám přinesl širokou škálu barev a linií. Navrhování bot není nijak omezeno a tak mají návrháři volnou ruku. Lacoste nabízí boty jak pro mladé lidi, tak pro starší, manažery i pro sportovce. Stejně jako oděvy jsou rozděleny do tří typových skupin a my si všechny představíme. Jsem si jistá, že si Lacoste boty zamilujete.

Pánská kolekce

Club

Boty z kolekce Club jsou určeny elegantním mužům středního věku, ale i mladým manažerům. Polobotky z kůže a plachtoviny jsou vyjímečné svojí kombinací hnědého tónu s přírodní slonovinou a nenápadným vyražením znaku krokodýla na patě. Club styl je založen na jednoduchosti, kontrastu lesklého a matného materiálu a elegantní linii podpatku. Akcentem Lacoste bot je jemné dirkování, prošívání a ozdobná spona. Co se týče barev, muži si mohou vybrat z klasických přírodních tónů hnědé a černé, ale i námořnické či bílé.

Sportswear

Tady si představíme novou kolekci Traceable, která je navržená s ohledem na životní prostředí. Boty jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu a bambusového vlákna, které je pak obarveno rostlinným barvivem. Jistě vás uchvátí jemný, příjemný a pohodlný design, jenž je určený hlavně pro tenisové sportovce. Pro méně náročné sporty si můžete obout klasické tenisky či tenisky se zvýšeným krkem. Lacoste boty z kolekce Sportswear zaručují kvalitu a pohodlí v koženém provedení v kombinaci s textilem. Zapínání bot je na suché zipy, ale najdete zde i tkaničky. Tenisky jsou k dostání v barvách černé, hnědé, šedé a bílé, doplňkem je výrazná červená.

Sport

Kolekce Sport je obdobná varianta kolekce Sportswear, ale je více zaměřená na tenisty. A v této kolekci si můžeme také vybrat boty pro vnitřní sport. Tyto Lacoste boty jsou ergonomicky tvarované a vyráběné ze syntetických látek. Protože sport je odvážný, nabízí Lacoste odvážné kombinace barev bílé, červené, černé, zelené a modré. Látka je často vzorovaná tištěnými písmeny nebo zmenšeninami krokodýla.

Dámská kolekce

Club

Dámy si mohou vybrat z letních sandálových bot, polobotek nebo žabek s různými velikostmi podpatku. Originálním nápadem jsou páskové sandálky z barevných copánků. Pro manažerky doporučuji dámské polobotky s nádechem dřívější doby. Dále je zajímavý retro styl ve výrazných barvách, kde je detailem knoflík na zapínacím pásku. Materiálem pro tyto boty je kůže, plachtovina a textilie v bravách červené, černé, zelené a bílé.

Sportswear

Opět se setkáváme s kolekcí Traceable, ale nyní s nádechem dětské hravosti. Zajímavé jsou boty z PVC hmoty v křiklavých barvách, které se hodí na letní deštivé procházky. Opět se setkáváme s botaskami se zvýšeným krkem, které vás můžou zahřát v pozdních večerech, prošíváním a dirkováním. Barevná škála této kolekce je opravdu široká a tak si vybere každý.

Sport

V této kolekci najdete sportovní Lacoste boty výrazných barev a kombinací. Barvitý styl je určen mladým lidem, kteří mají rádi kontrasty. Romantické duše jistě nadchnou jednoduché balerínky či zdobné řasení. Boty oplývají spousty detailů jak na botě samotné, tak i na podrážce. Vzor Lacoste bot, tedy krokodýl je zakomponován na boční stranu boty, na jazyk boty nebo na podrážku.******

Sponzorované odkazyŠtítky: Lacoste boty, dámské boty, pánské boty, www.lacoste.com