Lacoste jaro/léto 2012: Pohodlně a šik!

Lacoste jaro/léto 2012: Pohodlně a šik!

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Hledáte pohodlné a kvalitní oblečení, které „nepotkáte“ na každém rohu? Vsaďte na značku Lacoste!

O Lacoste

Značka Lacoste vznikla ještě před druhou světovou válkou (konkrétně v roce 1933 ) a je výrazně spojena zejména se jmény René Lacoste a André Gillier. Zatímco René byl bývalým tenistou, André vlastnil největší továrnu na pletené zboží ve Francii – společnými silami však začali pracovat na převratném Lacoste tenisovém tričku s vyšitým krokodýlem na hrudi. Lacoste tedy začali nosit nejprve tenisté, poté se přidali i golfisté a jachtaři a v druhé polovině 20. století již nosili (nebo po nich alespoň toužili) výrobky této značky prakticky „všichni“ – Lacoste se stala synonymem pro kvalitní sportovní módu vyšších tříd.

I dnes je Lacoste jednou z nejvyhledáva¬něj­ších módních značek nabízející vysoce kvalitní a pohodlné oblečení, doplňky, obuvi hodinky a brýle. Přičemž my se dnes zaměříme zejména na oblečení – konkrétně na dámskou kolekci Lacoste jaro/léto 2012.

Lacoste nová dámská kolekce

A jaká je nejnovější dámská kolekce Lacoste jaro/léto 2012? Ležérní! Lacoste jaro/léto 2012 je především o pohodlí. Jednotlivé modely z dámské kolekce Lacoste jsou sexy, nedbale elegantní a neskutečně pohodlné. Volné blůzy a šatičky, trenčkoty i kraťásky – taková je nejnovější kolekce Lacoste jaro/léto 2012. A nezapomeňme na bundičky! Právě lehké jarní bundičky do pasu jsou letošní specialitou Lacoste. Další, pro značku typickou, záležitostí jsou pak proužky. Najdete je na šatičkách, na tričkách i na sukních. A upřímně, to si léto žádá – námořnický look!

Oblečení Lacoste z nejnovější kolekce je určeno pro všechny ženy! V dámském oblečení Lacoste můžete v klidu vyrazit na procházku po městě, na nákupy či do golfového klubu – vždy budete šik, trendy a stylová.

Podlehněte i vy dámské kolekci Lacoste pro sezónu jaro/léto 2012 a přivítejte do svého šatníku pohodlné, šik a kvalitní oblečení!

Zdroj: www.lacoste.com, www.lacoste.top1clothing.com

Sponzorované odkazyŠtítky: Lacoste, dámská kolekce Lacoste jaro/léto 2012, Lacoste jaro/léto 2012, kolekce Lacoste jaro/léto 2012, dámské oblečení Lacoste, Oblečení Lacoste