Buďte jako Sarah Jessica Parker a vyberte podprsenku s Bra Twist!

Buďte jako Sarah Jessica Parker a vyberte podprsenku s Bra Twist!

Kategorie: Dámské oblečení, Dámské spodní prádlo

Sponzorované odkazy

Intimissimi opět a znovu otřásá světem dámského spodního prádla. Zaměřuje se na potřeby žen v reálném životě. Zkuste to jako jejich ikona moderní a dynamické ženskosti: Sarah Jessica Parker.

Intimissimi nově představuje zýbavnou možnost oblékání podprsenky – Bra Twist, která je nyní podpořena kampaní s herečkou a nyní také choreografkou Sarah Jessicou Parker, i celou řadou dalších úžasných nových tváří čekajících na své objevení.

Oblékání spodního prádla v rytmu tance

Americká herečka se pro tentokrát proměnila v choreografku Bra Twist od Intimissimi, nového, velmi ženského tance, který je jakýmsi harmonickým rituálem a sledem čtyř pohybů, které každá žena dělá, když si obléká svou oblíbenou podprsenku.

podprsenka Belissimapodprsenka Belissima

Spoty kampaně

Každý spot je koncipován mimo jiné nejen jako video, ale také jako tutoriál a pomocník pro ženy.

podprsenka Clarapodprsenka Clara

Spoty ukazují

  • jak najít perfektně padnoucí podprsenku
  • jak si upravit délku ramínek
  • jak si zapnout podprsenku za zády
  • jak správně umístit prsa do košíčků
  • a velké finále: Bra Twist
podprsenka Danielapodprsenka Daniela

Ať už si milé dámy oblékáte svoji podprsenku jakkoliv, Intimissimi máte vždy po boku. Je nejen pomocník s nímž najdete tu správnou podprsenku, ale také učitelabyste věděla, jak ji správně obléknout, aby dokonale padla na tělo.

podprsenka Elenapodprsenka Elena

Intimissimi je specialista na spodní prádlo potažmo podprsenky pro ženy i dívky. Pomáhá při výběru ze své široké nabídky více než 40 typů podprsenek tak abyste došla vždy k tomu správnému typu z hlediska podpory a funkce, bez kompromisu stylu a elegance. Pro Intimissimi je totiž každá z vás jedinečná, s originálním typem postavy i osobnosti. Každá z vás totiž potřebuje „tu svoji“ podprsenku, která má požadovaný styl i funkci a pomůže vám vylepšit postavu. Ta správná podprsenka pomáhá ženě vyjádřit její osobnost.

podprsenka Emmapodprsenka Emma

Spoty s S.J.Parker

V cyklu pěti krátkých spotů Sarah Jessica spolu s dalšími novými tvářemi představí všechny novinky pro tuto sezónu.

podprsenka Gioiapodprsenka Gioia

Které to jsou?

  • nejnovější podprsenka z řady Vera, určená pro ženy s větší velikostí košíčků, tj. ženy, které potřebují maximální podporu
  • nové hedvábné super push-upky
  • dokonalé bavlněné a krajkové trojúhelníkové podprsenky
podprsenka Larapodprsenka Lara

Virtuální realita s avatarem Sarah Jessicy Parker

Nakonec má Intimissimi pro své zákaznice pozvánku na originální dobrodružnou cestu do ultra moderní rozšířené reality. Když naskenujete v obchodě, online i offline a na sociálních sítích pomocí webové kamery QR kódy, zjeví se avatar Sarah Jessicy Parker, který vám pomůže vybrat tu správnou podprsenku.

podrsenka Sofiapodrsenka Sofia

Můžete si s virtuální Sarah Jessicou zatancovat, udělat si společné selfie a pak si koupit podprsenku podle vašeho výběru. A mnoho dalšího. Kampaň Intimissimi Bra Twist poběží na celém světě formou televizních spotů, online, jako tisková reklama a na billboardech. Zkusíte si vybrat mezi kousky Intimissimi s Sarah Jessikou Parker?

podprsenka Tizianapodprsenka Tiziana

Zdroj foto: Intimissimi

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: Intimissimi spodní prádlo, vhodný výběr podprsenky, kampaň Bra Twist, tanec Bra Twist, Sarah Jessikou Parker