Hřejivá pyžama pro chladné noci

Hřejivá pyžama pro chladné noci

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

S odchodem léta se mění nejen šatník, ale i večerní rituály. Namísto krátké sprchy se mnohdy ponoříte do dlouhé relaxační koupele a místo sezení na balkoně či terase dáte přednost pohodlí v křesle obývacího pokoje.

Zachumlat se do hřejivé a měkoučké deky a ponořit se do četby pěkné knížky, nebo si vychutnat sklenku dobrého vína, je fajn. Stejně jako spát bez pocitu chladu.

Spánek v pohodlí a teple

Se začátkem podzimu však také často pociťujeme únavu a chlad. Právě proto byste si měli obstarat hřejivé a pohodlné pyžamo, v kterém neprochladnete a budete se v něm dobře cítit.

noční košile za 159 Kč/kus, kalhoty a triko na spaní za 99 Kč/kusnoční košile za 159 Kč/kus, kalhoty a triko na spaní za 99 Kč/kus

Noční košile či pyžamo?

A tak jako jsme každý jiná, tak i ve výběru pyžama se dělíme na příznivce nočních košil a tradičního pyžama, které se skládá z kalhot a trička. Pokud patříte k té první skupině, jistě vás potěší noční košilky z nabídky KiK, které jsou z příjemného materiálu, mají dlouhý rukáv a pohodlný střih.

pyžamové triko za 99 Kč a kalhoty na spaní také za 99 Kčpyžamové triko za 99 Kč a kalhoty na spaní také za 99 Kč

Větší zmrzlíci mohou naopak sáhnout po variantě kalhot a pohodlného trička. Doplnit je můžete flaušovými ponožkami a zima už vás nepřekvapí.

Vyberete si? Tak dobrou noc!

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: dámské noční prádlo, noční košile, pyžama, KiK