Circlle: nejen sportovní a cool kousky

Circlle: nejen sportovní a cool kousky

Kategorie: Dámské oblečení, Dámské spodní prádlo, Legíny, Topy, trička, tílka, Značkové oblečení

Sponzorované odkazy

Na trh přichází ryze česká značka Circlle, která nepoužívá nálepku sustainable pouze jako marketingovou frázi ale jako životní styl.

Hesla, která jsou symbolem tvorby Circlle ukazují ohled na životní prostředí a férovost. Cílem Circlle je posouvat hranice udržitelné módy a přesunout výrobu první nitě a distribuci z rozvojových zemí blíže k zákazníkovi. Přitom být cool, stylová, pohodlná a funkční. A to vše Circlle opravdu je!

Inspirováno jógou a oceánem

Ekologická značka sportovního oblečení Circlle razí udržitelnost, transparentnost, etičnost a estetičnost. To jsou často omílaná slova, jež mnohdy vyzívají jako prázdné fráze propracovaného marketingu mnohých značek. Circlle však tyto hodnoty doopravdy uznává a hledá všechny způsoby, jak jim dostát.

Italský ECONYL®

S ohledem na udržitelnost je současná kolekce vyrobena z unikátního materiálů ECONYL® pocházejícího z Itálie. Jedná se o regenerovaný nylon z rybářských sítí a dalšího nylonového odpadu. S hledáním těch nejlepších řešení pro životní prostředí i pro zákazníky budou v budoucnu představovány další kolekce z nových a inovativních materiálů.

Nitě rPet v Circlle

Udržitelnost výroby Circlle spočívá v tom, že se vyhýbá dovozu a najímání levných pracovních sil, které by byly nuceny pracovat v nepřijatelných podmínkách, jako je tomu u velkých módních řetězců. Každá nit rPet z každého kousku Circlle je vyrobena recyklovaných plastů, a při doručování produktů k zákazníkům jsou využity kompostovatel­né obaly.

Dodavatelé osobně

Každou fázi výrobního i doručovacího procesu lze s čistým svědomím sdílet s celým světem. Řada firem z důvodu udržení nízkých cen využívá materiály i pracovní síly v Asii. Circlle tento neviditelný trend nechce podporovat. Proto pracuje výhradně s dodavateli, které mohou sami osobně navštívit a se kterými sdílí své hodnoty.

Udržitelně esteticky

Při vší pozornosti, která je věnovaná co nejkvalitnějším materiálům a co nejšetrnější výrobě, není opomenuta ani estetická stránka všech produktů. Minimalistický design a příjemné materiály dodávají bez ohledu na konfekční velikost jednotlivých kousků jejich nositelkám vždy komfort a pohodlí.

Kolekce Circlle

Kolekce Circlle zahrnuje legíny, crop topy, tašky, trička a sportovní podprsenky. Legíny vyjdou na 1 190 Kč, trička na 520 Kč, sportovní podprsenky na 1 490 Kč a crop topy na 1 650 Kč. To vše přichází ve třech barevných variantách – tmavě zelené, královské modré a černé. Jsou to barvy tlumené, přírodní a oblíbené.

Nejen kousek oblečení

Svým majitelkám nabízí kousky značky Circlle nejen kus oblečení především ke sportování, ale i pomyslný začátek cesty, jak se skrze etickou výrobu z recyklovaných materiálů postavit problémům spojených se znečištěnými oceány a vykořisťováním pracovníků módních gigantů.

Udělejte krok s ohledem na naši planetu, noste oblečení, na které můžete být opravdu hrdí a pořiďte si něco z Circle.

Zdroj foto: Circlle

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: Circlle, značka, udržitelná, ekologická, elegantní