Calzedonia zbrojí na letošní sezónu

Calzedonia zbrojí na letošní sezónu

Kategorie: Dámské oblečení, Dámské spodní prádlo, Legíny, Značkové oblečení

Sponzorované odkazy

Italskou značku Calzedonia vám asi není nutno nějak zvlášť představovat. Tato stylová módní značka pravidelně přináší atraktivní sezónní kolekce punčochového zboží, legín, ponožek a plážové módy. Co je v kurzu letos pro první polovinu roku?

Calzedonia má aktuálně více než dva tisíce obchodů ve téměř padesátce zemí světa. Mezi zákazníky je oblíbená především díky originálnímu designu, který sleduje aktuální trendy. V neposlední řadě má také Calzedonia skvělý poměr ceny a vysoké kvality zpracování svých produktů.

Calzedonia a její tváře

Globální tváří punčoch značky Calzedonia je světoznámá a hollywoodská star Julia Roberts. Ta se značkou spolupracuje již několik let a je dokonalým ztělesním jejího DNA a všech hodnot, které značka vyznává.

Julia je úspěšná, atraktivní a elegantní žena mnoha tváří – prostě pravá stylová ikona. V České republice spolupracují se značkou Calzedonia mnohé stylové modelky a celebrity jako Zorka Hejdová, Renata Langmannová, Karolína Mališová nebo Nikol Švantnerová.

Kolekce s Nikol

Právě Nikol Švantnerovou si značka vybrala k nafocení lokálních materiálů, které můžete v průběhu prvního půlroku najít na prodejnách, internetu nebo přímo u Nikol na Instagramu. Nikol prezentuje kolekci Calzedonia pro sezónu jaro a léto 2020. Klíčovými a cool produkty nadcházející sezóny jsou hřejivé a kašmírové modely, legíny a kolekce punčoch pro každodenní nošení.

Nikol říká, že Calzedonia jako značka ji baví, protože má jak klasické a nadčasové basic kousky, tak i ty originální a jedinečné. Právě ty udávají v módním světě punčoch a punčocháčů tón. Inspirujte se Nikol Švantnerovou a buďte za hvězdu s produkty Calzedonia i vy! Jejich kousky vás udělají nejen krásnějšími, ale doplní skvěle každý outfit a look.

Zdroj foto: Calzedonia

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: Calzedonia, kolekce, rok 2020, jaro a léto 2020