Plavky pro rok 2014. Pro ženy i muže

Plavky pro rok 2014. Pro ženy i muže

Kategorie: Plavky, Pánské oblečení

Sponzorované odkazy

Léto je tu a s ním i čas dovolených u moře či u jezera, dny strávené na zahradě u bazény nebo na plovárně. V každém případě budete potřebovat plavky. Bez těch to prostě nepůjde. No a pokud chcete být trendy, měli byste vědět co letos letí. S čím na pláži zazáří ženy?

1. Květiny i puntíky

Stejně tak jako jsou letos květinové vzory in na šatech, kalhotách atd., jsou super i na plavkách. Z každé ženy udělají romantickou bytost. Ale pozor, sluší hlavně těm drobným. Dalším žhavým hitem budou puntíky. Vybírejte kombinaci výrazných barev. Pokud nechcete na pláži nebo u bazénu moc vyčnívat, sáhněte třeba po kombinaci šedé s růžovými nebo s tyrkysovými puntíky.

puntíkované plavky; zdroj: bfashion.compuntíkované plavky; zdroj: bfashion.com

2. Háčkování

Nemusí se jednat o celoháčkované plavky. Znáte to – někdy je méně více. Nejhezčí jsou hladké plavky s háčkovanými prvky (třeba na zádech nebo na bocích). Tyto plavky sluší každé postavě a vypadají opravdu krásně a luxusně.

3. Proužky a průstřihy

Proužky a průstřihy můžou být pořádně sexy, ale pozor. Horizontální pruhy a stejně tak průstřihy umí také opticky rozšířit postavu. Hodí se tedy opravdu jen pro ty ženy, které mají štíhlou figuru. Pokud vaše postava není dokonalá, ale přesto toužíte po průstřizích či proužkách, zkuste je ve svislé formě.

plavky s průstřihy; zdroj: asos.complavky s průstřihy; zdroj: asos.com

A nesmíme zapomínat ani na muže. V čem budou oni letos dovádět ve vlnách?

1. Pestré barvy

Na černou či tmavě modrou zapomeňte. Letos je potřeba se trochu odvázat a obléknout na sebe plavky pestrobarevné v křiklavých barvách. Tou nejlepší volbou bude kanárkově žlutá, limetková akvamarín… Pro ty co se na to necítí si mohou koupit plavky ve světlejších tónech.

v takových plavkách budete in; zdroj: asos.czv takových plavkách budete in; zdroj: asos.cz

2. Volte nejlépe slipové

Do módy se vrací plavky slipové, které jsou dost vykrojené. Ale budou se nosit i boxerky s kratší, ale i delší nohavičkou. Plavky šortkového střihu letos trochu ustupují. Ale ostudu si s nimi neuděláte. Jen volte ty, které nemají nohavici delší než je vaše stehno. Tkaničky v pase i kapsy jsou v pořádku.

plavky šortkového střihu ano, ale nad kolena; zdroj: asos.czplavky šortkového střihu ano, ale nad kolena; zdroj: asos.cz

Úvodní fotka: bfashion.com

Sponzorované odkazyŠtítky: dámské plavky, pánské plavky