Dámské plavky 2010: Sexy diva i něžná romantička

Dámské plavky 2010: Sexy diva i něžná romantička

Kategorie: Plavky

Sponzorované odkazy

Léto se pomalu blíží a je na čase poohlédnout se po nových dámských plavkách. Letošní rok je ve znamení něhy, pestrých barev a různých tvarů. Sexy dámskými plavkami můžete oslnit nejen u moře či na koupališti, ale také na zahradě u bazénu.

Při vybírání plavek je velmi důležité, aby vám plavky skvěle padly. Ovšem berte v potaz i to, že plavky ve vodě mírně povolí. Nemusíte mít proto obavy, zjistíte-li, že vám jsou dámské plavky na určitých místech těsnější. Dále je velmi důležitý vzhled. Vybrat si můžete z mnoha nabízených dámských plavek.

Mezi mladšími ženami jsou oblíbenější dvojdílné dámské plavky, skládající se z podprsenky a kalhotek. Podprsenku si můžete pořídit buď s kosticí nebo bez ní. Výběr je také v případě pěnové výztuže v podprsence. Košíčky jsou potaženy velmi kvalitní potištěnou plavkovinou, která je výborně elastická. Vzor plavkoviny je velmi široký.

Spodní část v podobě kalhotek se liší nejen podle tvarů, ale také podle způsobu zapínání či dle zdobení. Oblíbený je nižší kalhotkový střih se zavazováním na bocích. Toto jsou dámské plavky 2010.


Dámské plavky Bigcity2, 998 Kč


Dámské plavky Havana1, 1008 Kč


Dámské plavky Puerto1, 1048 Kč


Dámské plavky Summerlove2, 1018 Kč

zdroj:http://www.astratex.cz/

Sponzorované odkazyŠtítky: Dámské plavky, plavky, dámské plavky 2010, dvojdílné dámské plavky