Dámské kozačky 2010: Buďte IN

Dámské kozačky 2010: Buďte IN

Kategorie: Dámské boty

Sponzorované odkazy

Kozačky jsou pro ženy, zejména v podzimním období, nepostradatelné. Díky perfektnímu vzhledu se hodí ke každému oblečení. Stačí si jen vybrat ty Vaše a vyrazit do ulic. Rozhodující je kvalita, cena i design. Dámských podzimních kozaček je na trhu nepřeberné množství. Návrháři se snaží vyhovět různorodým požadavkům zákazníků, a tak si můžete vybrat kozačky dle Vašeho gusta.

Jste-li menšího vzrůstu, pak volte podpatky vyšší. Umíte-li tzv. „v tom chodit“, pak se dlouho nerozmýšlejte a sáhněte po jehlových podpatcích. Budete vypadat žensky a také velmi sexy a svůdně. Vyšší ženy raději sáhnou po nižších podpatcích. Nejen, že Vám malá výška podpatků bude svědčit, dostane se Vám také velkého komfortu. Vybrat si můžete z různých nižších podpatků. Široký, polokulatý nebo sloupkový podpatek je tou správnou volbou.

Vybrat si můžete nejen dle výšky podpatků, ale také podle výšky nebo materiálu kozaček. Pokud volíte kozačky vyšší, pak volte takové, které jsou přilnuté na noze. Volné kozačky jednak nevypadají hezky a jednak nedrží pevně nohu.


Dámské kozačky, 1690 Kč


Dámské kozačky, 3190 Kč


Dámské kozačky, 2990 Kč


Dámské kozačky, 3310 Kč

zdroj: http://www.botyk.cz/
foto: Jupiterimages / Goodshot / Thinkstock

Sponzorované odkazyŠtítky: Dámské kozačky, kozačky, dámské kozačky 2010