Džíny Levis Ballon: jako z osmdesátek

Džíny Levis Ballon: jako z osmdesátek

Kategorie: Dámské oblečení, Džíny, Jeans, Rifle

Sponzorované odkazy

Jaro je tu a s ním i pár tipů na novinky z toho, co letos na jaře je horu novinkou. Jedním z nich jsou džíny typu ballon.

Jako první s nimi přichází značka Levis, která tak džínovou módu obrací k trendu 80. let. Tehdy platilo, že „čím větší kalhoty, tím lepší“. Toto motto reprezentují i nové „balónové“ džíny.

Co jsou ballon kalhoty?

Balloon kalhoty potažmo džíny mají zvýšený pas, nafouknuté, dole lehce zúžené nohavice v délce ke kotníkům a jsou dokonalou kombinací nadrozměrné estetiky osmdesátek a dnešního moderního stylu.

Tyto kousky parádně zdůrazňují pas a můžete je tak nosit s vypasovanými topy a hrát si s proporcemi. Můžete však zkusit i siluetu přeštípnutého pasu, to, když je zkombinujete je s oversized topem, který si zastrčíte do kalhot.

Nebojte se experimentovat a být osobití, ukažte svoji kreativitu. Můžete s nimi experimentovat a ukázat svou kreativitu. Ballon kalhoty a džíny totiž dokonale reprezentují současný uvolněný, ležérní tedy casual styl.

Jaké jsou k mání?

  • Balloony jak se jim ležérně říká, jsou k mání hned ve čtyřech variantách a pestré paletě barev a materiálů.
  • Základní střih má zvýšený pas přes 31 cm a délku ke kotníkům se zaoblenými a mírně se zužujícími nohavicemi – to jsou Balloon Jeans.
  • Následují džíny Balloon ve stylu z 80. let s lehce sníženým sedem a nafouknutými, zužujícími se nohavicemi – tedy ’80 Balloon Leg.
  • A konečně kalhotové verze Pleated Balloon nebo Cool Pleated Balloon ze strečového kepru se sámky v pase.

Které si vyberete pro letošní jarní sezónu?

Zdroj foto: Levis

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: Levis, Ballon, džíny Ballon, volné džíny, ležérní džíny