Levis a Snoopy 2019

Levis a Snoopy 2019

Kategorie: Dámské oblečení, Džíny, Jeans, Rifle, Pánské oblečení, Svetry, mikiny, Topy, trička, tílka

Sponzorované odkazy

Chcete na letošní jaro a léto originální, a přitom klasickou denim módu? Máte rádi nadsázku, vtip a nejsou vám cizí filmové a komiksové postavičky? Pak je vaše volba jasná – pořiďte si nějaký šik kousek značky Levis se Snoopym!

Letos se totiž celý gang Peanuts přidal k Levis. Snoopy a jeho kamarádi z Peanuts zabrali džíny, trička, mikiny, džísky, dokonce i ponožky! Charlie Brown, Linus, Lucy nebo Peppermint Patty dodávají hravost klasickým kouskům Levis. S nimi určitě neprohloupíte!

Hravá a vtipná kolekce

Protože je samozřejmé, že stejně jako komiksu Peanuts, kolekci jarně letního denimu Levis x Snoopy 2019 nechybí vtip a humor. Po loňské úspěšné spolupráci Levis x Snoopy 2018 se znovu vrací nejen milovaný bígl karikaturisty Charlese Schulze, ale i další postavičky z kultovního komiksu.

Kvalita s humorem

Obě značky – Levis i Peanuts, zaujímají v americké kultuře důležité postavení a představují silné emocionální spojení s generacemi fanoušků i vazbu na kalifornskou Bay Area. A je samozřejmostí, že obě značky vždy kladou důraz na kvalitu, ale nikdy se neberou příliš vážně.

Odráží se to nejen v potiscích kolekce, ale také na designu jednotlivých kousků.Například unikátní jasně žluté nášivky a detaily na vnitřních kapsách džínů. Potisky v trendu současného streetwearového kultu ztělesňují optimistického ducha, typického pro Peanuts i Levis.

Ať už je to Snoopy, spící na vrcholu loga Levis Batwing, Peppermint Patty a Marcie, které klábosí nad slovy „Girl Talk“, nebo laserem leptané džíny s celou bandou Peanuts. Zkrátka kolekce bezesporu nadchne nejen děti, ale i prarodiče i všechny mezi nimi.

Zdroj foto: Levis

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: Levis, Snoopy, Peanuts, komiksové postavičky, nová kolekce Levis x Snoopy 2019, denim, džíny,