Dámská sexy retro mini sukně

Dámská sexy retro mini sukně

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Je známo, že se trendy minulých let vracejí do součastnosti, V čem se kdysi natřásali naši rodiče či prarodiče zdobí nyní i naše těla. Ikdyž sláva některých retro oblečků pohasla, dřívě či později se zase objeví.

Ale například takové minisukně tady byly, jsou a určitě ještě budou. Přes chladné období se sice ukládají k zimnímu spánku, ale sotva co to počasí dovolí, vracejí se do ulic. Aby taky ne, protože kdo by odolal pohodlnému kousku oděvu, který vypadá neodolatelně a žensky.

Domníváte se, že Vaše nohy můžete ukázat maximálně po kolena a na mini sukni se necítíte? Máme pro Vás jednoduchý trik… jsou jím jakékoliv boty na podpatku. Tento typ obuvi totiž Vaše nohy opticky prodlouží a také zeštíhlí. Krátké sukně jsou mimo jiné náramně vzdušné, což je v letních měsících velice vyhledávaná vlastnost.

Pokud se Vám zdají některé mini sukně příliš krátké, použijte k nim legíny, které zakryjí to, co by mělo zůstat skryté. A v případě náhlého dodání odvahy je můžete kdykoliv sundat. Legíny se vyrábí v nesčetném množství barev, můžete tedy střídat barvy podle nálady.

Krátké mini sukně

Poslední dobou jsou hitem mini sukně a šortky stejné barvy v jednom. Sukně je extrémně krátká, ovšem všité šortky i přesto nevyčuhují.Takže pokud dojde k nevyhnutelnému ohýbání či chůzi do schodů, šortky všechno jistí :-)

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv kombinaci, základem je vždy krátká sukně. V případě, že ji ještě nemáte, počkejte si až do obchodů dorazí letní kolekce, ať máte z čeho vybírat.

Sponzorované odkazyŠtítky: Dámské oblečení, Dámská retro mini sukně, Krátká sukně, Retro sukně