Benetton: Aktuální kolekce září barvami jako vždy!

Benetton: Aktuální kolekce září barvami jako vždy!

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Jednou z nejslavnějších módních značek je jistě Benetton. Značka se vyjímá nad ostatními díky vysoké kvalitě svých produktů.Benetton je také znám díky své barevnosti. První myšlenka nápadu s barvami přišla v šedesátých letech 20. století.** Benetton** pak rostl zároveň s trhem. Svědčí o tom více než sto padesát milionů oděvů vyrobených ročně, které jsou distribuovány ve zhruba šesti tisících obchodech.

Aktuální kolekce Benetton oplývá samozřejmě, jak je zvykem, všemi barvami. Inspiraci hledala značka u anglického stylu. V kolekci naleznete vše od elegantních kabátů po dlouhé sukně ke kolenům. Obrovským hitem a módou jsou barevné punčochy. Punčochy ať už červené, zelené či modré se skvěle hodí ke každé sukni. Sukně tak příjemně ožije a nepůsobí fádním dojmem.

Přesto, že Benetton je známísvou barevností, tak nezklame ani milovnice černé a šedé barvy. Pořídit si tak můžete dlouhý černý kabát, černé elegantní kalhoty rovného střihu či šedý svetr do půli stehen. Pokud přeci jen zatoužíte po barevnosti a originalitě, pak zvolte červenou či žlutou baretku.

zdroj: http://www.benetton.com/

Sponzorované odkazyŠtítky: Benetton, kolekce Benetton, dámské oblečení, dlouhé kabáty, punčochy, kalhoty